Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyerekülést vegyek?

Milyen gyerekülést vegyek?

Figyelt kérdés

4 éves 15kg a lányom. Még a nagy biztonsági ülése van, saját övvel, de egyre nehezebben fér el mögöttem, ha az apja vezet, pedig egyáltalán nem. EGy kis 3 ajtós autóm van, mögöttem van az ülése, ami így kényelmes, egy ajtót kell nyissak, kényelmesen be tudom kötni, stb. Most gondoltam arra, hogy vennék neki egy kisebb ülést. Milyet érdemes? Nem akarok soktízezerért, mert általában csak az oviig és vissza jön velem, ami max 1km, vagy vásárolni, ami meg 3km... messzebbre a nagyobb autóval megyünk, amiben egy drága, ADAC teszten megbízhatóként jelölt ülés van, azt nem is cserélem le, amíg belefér.

SZóval most vennék 10-15e közt valamit, de mit?

Tényleg az a kategória, hogy a rendőr ne büntessen meg, mert nem közlekedek vele messzebbre, ha meg mégis, max visszateszem a mostanit vagy megyünk a nagyobb kocsival


2020. szept. 1. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!