Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem nem teszi be a...

A férjem nem teszi be a gyereket a gyerekülésbe. Mit mondjak neki? Vegyek egyszerűbb ülést? :/

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, már hónapok óta reggel miután én dolgozni megyek, jön ide anyós, őt is a férjem viszi munkába, a gyerek meg az ölében ül.

Pedig van ülésünk, de ők azt az 1 percet sajnálják, nem is értik hogy működik, meg anyós még engem oktatott ki, hogy ő erősen fogja, vigyáz rá, sokkal jobb nála a gyereknek...

Mi a fenét csináljak velük? Anyós minden téren fújja a magáét, a férjem meg rá hallgat, elegem van ebből...



2018. ápr. 4. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
El kell mondani nekik, hogy ez nem azért van mert te így szeretnéd, hanem azért mert a KRESZ is ezt kívánja meg. A férjednek sofőrként ezt tudnia kéne. Gondolom az övét becsatolja, akkor is ha 1 percre van az úticél. Na, ez pont az öv kategória...
2018. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Primitív emberekkel nem érdemes vitatkozni, nem tudsz csinálni semmit. Ha férjed jobban hallgat az anyjára, mint rád, akkor meg vannak számlálva a házasságotok napjai.
2018. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nyílván mondtam neki, cikkeket küldtem, de hát anyós szerint ők is felnőttek, az unokatestvérek is élnek, a fia biztonságosan vezet és csak 5 perc.

A férjem szerint meg én túl sokat parázok mindenen.

2018. ápr. 4. 10:12
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Lefotozod, es bekuldod a rendorsegnek, hogy latszodjon a rendszam. Csak ha buntetest meg a kozosbol fizetitek te is megjarod.
2018. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nálam is be akartak próbálkozni, még a babahordozós időkben, mert milyen jó volt régen pólyában kocsikáztatni a babákat...persze, csak annyira más időket éltünk, hkgy akkor naponta 3 autó ment el aź utcában 30 km/h sebességel, ma meg jóval nagyobb a forgalom és a sebesség is. Gindolom soha nem koccant még autóval. Bombázd meg egy 2 videóval, arról, milyen ereje van egy ütközésnek. Vagy vidd el anyóst kocsikázni és biztonságos helyen nyomj neki 20-nál egy satuféket, csak hogy érzékelje a sebességet. Majd rájön, hogy saját magát sem tudja védeni, nemhogy a gyereket! + emlékeztetném a környékbeli balesetekre. Biztosan volt felétek is. 40-50-el is komoly balesetek történhetnek. Elég ha a másik nem figyel.
2018. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
SOHA többé nem vihetné sehova a gyerekemet. Egy kisebb koccanás is halálos lehet a kisgyerekre nézve.
2018. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Szép, hogy minden választ lepontoznak.

Mi pl 2× koccantunk. Mindkét alkalommal a piros lámpánál áltunk. Egyszer ránktolatott egy busz, nem látta a tükörböl, hogy mögötte állunk. Hiába dudáltunk. Nagyon lassan jött, koccanás után egyből megállt, de minden repült az autóban.

Másodszor első helyen álltunk a pirosnál. Mögöttünk 2 másik autó. A 4. pedig fékezés nélkül csapódótt be a sorba 100-al. A mi autónkat pedig kilökte a kereszteződés közepére. Isteni szerencse, hogy nem ment belénk egy másik autó is. Így is totálkáros lett az autó. Nagyon hamar megvan a baj!

2018. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Rettentő buták, ha ez igaz...
2018. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha én ezt megtudnám, az volt az utolsó alkalom, hogy ők vitték bárhová is a gyereket. Főleg, hogy még a szép szóból sem értenek.
2018. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
99%

Egyszer városi forgalomban, többsávos úton a mi sávunkban hirtelen feltorlódott a sor. Én a sofőr mellett ültem. A mi sofőrünk intenzív fékezéssel (de nem vészfékezéssel) meg tudott állni. A mögöttünk jövő csikorgó gumikkal belénk hajtott, nekilökött az előttünk levőnek. Mindketten előrelendültünk, az öv fogott meg minket, aztán vissza, akkor meg fejemet a fejtámasz fogta meg. Ha az nincs, szerintem a nyaki csigolyáim törtek volna. A sofőr nagyobb testű volt, amikor ő visszalendült, az üléstámlája egy az egyben hátradőlt, szóval a támla szögét beállító fogaskereket ledarálta. És mindezek után rajtam az agyrázkódás egy-két tünete enyhén kijött (szédülés, álmosság). Otthon aludtam egy nagyot, az hozott rendbe.

Na, ha ott egy utas ölében lett volna a gyerek, úgy repült volna bele a műszerfalba, szélvédőbe, vagy hátul ülve az üléstámlába, hogy rossz lett volna nézni.

Szóval az anyós indoklása hülyeség.

Mi is 6-7 perc alatt érünk szüleimhez a városon át, mégis mindig bekötjük a gyerekeket.

Pont a reggeli csúcsforgalomban lehet baj: mindenki időre megy és sokan vannak az úton.

Az, hogy nem értik, hogy működik, hát, ezen röhögve sírok... A férjed mire tartja magát, hogy képtelen megérteni azt, amit te képes vagy? Gondolom neked is van jogsid és becsatolod a gyereket.

2018. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!