Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy kislánynak lehet rövid...

Ha egy kislánynak lehet rövid haja, akkor egy kisfiúnak miért ne lehetne hosszú?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 15:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ööö...beszólt az óvónő vagy mi?
2020. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
8%
Kislányok esetében is úgy az elfogadott, ha össze van kötve, érthető okokból.
2020. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Már miért ne lehetne?
2020. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, csak ne lepődj meg, ha lánynak nézik.
2020. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lehetne. Sőt fiúk is festik a hajukat.
2020. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Lehet fiúnak, fèrfinek is hosszú haja.
2020. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%

Az én 4 éves kisfiamnak kifejezetten jól áll a hosszú haj, zabálnivaló a szőke, gyűrűgöndör fürtjeivel, ami tökéletesen illik a kerek, szabályos arcához. Olyan, mint egy kis angyalka. :)


Egy kisfiúnak még nem az dolga, hogy férfias legyen.

2020. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%

Míg csak lányom volt, simán rávágtam volna, hogy "azért, hogy ne melegítse feleslegesen". Annak ellenére, hogy testvérem és édesapám is hosszú hajú volt egy időben, úgy gondoltam hogy kisgyereknek praktikum miatt inkább rövid.

Ehhez képest kisfiamnak fiúhoz képest hosszú és nincs szívem levágni, annyira jól állnak neki a göndör fürtök.

Azért a nővérénél rövidebb a haja.

Nézték már lánynak, nem zavar.

2020. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

8!


Valóban. Nem az a dolga. De nem ciki a "jaj de gyönyörű kislány" sikolyokra válaszolni azzal, hogy ez egy fiú?

2020. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Valóban előfordulhat, hogy lánynak nézik, ahogy a rövidhajú lányt is nézhetik kisfiúnak. Viszont számomra teljesen elfogadott mindkét eset, férfiakon meg kifejezetten vonzónak találom a hosszú hajat, de ez csak az én ízlésem. Szóval ha nem zavarja a fiad, (vagy igazából nem tudom, milyen történet áll a kérdés mögött) akkor szerintem nyugodtan legyen hosszú a haja.
2020. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!