Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a nevek, amiket ti...

Mik azok a nevek, amiket ti átraknátok a másik nemhez?

Figyelt kérdés

Tehát szerintetek túl fiús lánynevek, vagy túl lányos fiúnevek.


Érdekelnek a vélemények. Indokot is írhattok, hogy miért :)



2020. szept. 12. 16:54
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

A Karolina meg az Imola városnevek? Több földrajzot kéne tanulnom, mert ezekről még nbem hallottam. A Szabolcsot is megszoktuk, mint a Szilárdot, pedig lehetne fura. :D


A Csanád csak most lett valamelyik megye neve? Asszem Csongrád Csanád, de nekem marad Csongrád :D Szóval, ha valakinek van egy 5 éves fia, az nem tudhatta előre. Azzal kicsit kicsesztek, ha nem szereti a városneveket :D

2020. szept. 14. 20:04
 42/48 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is férfias az Arad, de szörnyű, hogy valakinek ilyen névvel kell élnie
2020. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Az, hogy benne van a listában, nem jelenti, hogy bárki is viseli. Az Orália is benne van, pedig erre azt hittem, hogy egy mém, mint a Radiátor, meg a Lakatos Britniszpirsz.
2020. szept. 14. 22:31
 44/48 anonim ***** válasza:
49%
Jácint, Ariel, Hedvig
2020. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Kende. Olyan, mint a Vanda, Tünde, Linda, Andi, Kinga, Lenke, Szende (?)Szende törpe a Hófehérkéből tudom, hogy fiú, de én már hallottam, hogy valakinek a lányát Szendének hívják; és szóval nekem az tehát élőben lányhoz passzol is. Mesefigurából fiúnak meg jó a Szende; de élő személyben inkább lányos; tehát az viszont úgy rendben van.
2020. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
köszi
2020. dec. 18. 00:45
 47/48 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, amikor csak hozzábiggyesztenek a ffi névhez egy “A”-t, és akkor már egyből női. Pl. Martina, Szilárda, Ervina

Meg nekem a Zsolna az elég nemtelen, leginkább férfiasnak hangzik, de akkor is egy porcelán csésze jut róla eszembe. Elnézést mindenkitől :D

2021. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Mert úgy vannak vele, hogy minden A-ra végződő név női név, kivéve az Attila és a Gyula, az is csak a hagyományok miatt. xD
2021. febr. 9. 21:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!