Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24éves anyukának milyen...

24éves anyukának milyen ruhatár illik?

Figyelt kérdés

Fura véleményeket kaptam, mikor pár nőiesebb(utcai csipkésebb pl) ruhát megnéztem.

Sokak szerint farmer szolid póló edzőcipő ami egy anyának dukál max.

Szóval divatos, elegáns, nőies holmit el is felejthetem, keresgéljek otthonkát.

Vélemények erről?


2011. márc. 30. 16:17
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

2.szülés után ruhatárat kell cserélnem, leesnek a nadrágjaim, idejétmúlt sok felsőm is.

3nadrágomat tudok hordani(2farmer, és egy kosztümnadrág jellegű) a felsőim is elkoptak.

Szóval ráfér a vérfrissítés, na meg nekem is jobb a közérzetem, ha a mostani remélhetőleg végleges egyéniségemnek megfelelő holmikat hordhatok majd.

2011. márc. 30. 16:20
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az elegáns és nőies darabok azok, amiket hordani "illene", a sportcipő már a másik véglet. De a kihívó ruhák tényleg nem túl jók, bár nekem azok senkin sem tetszenek, sose vennék fel olyat. De egyébként személyiségtől is függ. Ha te nem épp szolid ember vagy, akkor ne öltözz úgy, csak mert mások azt mondják.
2011. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy öltözködöm mint ezek előtt. 28 èves vagyok, szeretem a vagány kirívó darabokat! Baràtnőim az asszonyosabb szerkókat kedvelik, én meg a vagányabbakat. Soha senki nem szólt azèrt mert mini volt rajtam, vagy mélyen dekoltált felső lakkcipőt tűsarkú csizma. Játszótérre nyilván kényelmesebb ruhàkat visel az ember, de az is lehet divatos extra.
2011. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

24 évesen?

Szexis, csajos, rockos vagy goás..amit szeretsz. de öltözz szexisen, vagy nőiesen, mert nem biztos, hogy 60 évesen is jól fog állni, ami most jól áll.

KÉt dolog tilos: a férfiruha(farmer, fiúpóló) és a bő, csúnya, formátlan tehénruha. Meg azért öregasszonynak se öltözz.

Öltözz úgy, mint egy 24 éves Leányzó. A gyerekeidnek is jobban fogsz tetszeni, mintha öreganyámnak öltözöl. Meg a férjednek is. Ha ő kritizál,akkor vagy féltékeny, vayg az anyjának szeretne kinevezni(és utána szeretőt tartani) Akkor kezeltesse magát.

2011. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne találd hogy úgy öltözöl ahogy más akarja.Miért mi van akkor ha már szültél?Vége a világnak?Ha miniszoknyát akarsz venni holdjáróval(mondjuk ez már rég nem menő),akkor vedd fel azért is.Hagy pukkadjanak meg milyen jól tartod magad.:-)Én 25 vagyok,de nem adnám lejjebb...
2011. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!


Én is most várom a 2. babám és 24 vagyok :) és ha megszületik nyáron én is ruhatárat cserélek....

szerintem én vegyesen fogom össze válogatni hogy legyen farmer, póló, tornacipő,jobb tréning ruhák, pár kapucnis pulcsi őszre---játszótérre

és legyenek elegánsabb ruháim is(szoknya, egybe ruha, elegáns gatyó, szép blúzok) ---ha apával kimozdulunk valamerre :))


Szerintem anyaként szinte mindent hordhatsz ...én egyedül a nagyon kivágott felsőket fogom kerülni meg a pics@gatyát mert ebben már nem érzem magam jól :))(nem a testem miatt hanem már nem illik hozzám)


Jó ruhaválasztást!!!!!!

2011. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát igen:) a farmerek a játszóra nagyon jók, oda kell a gyűrődés:)

[link]

de pl egy hasonló szerelésre furán néznek, mert anya vagyok:)

2011. márc. 30. 16:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Ki az az elvetemült, aki megszól azért, mert jól érzed magad az elegánsabb ruhákban is?!Egyébként pedig nem értem miért kap központi szerepet a korod az anyaság tekintetében?!Se túl fiatal, se túl koros nem vagy, így aztán végképp nem értem az aggályaidat.Hordjál mindent, ami kényelmes, ami tetszik, nem a múlt századok egyikében vagyunk, ahol a nő, ahogy anya lett, elfelejthette azt is, hogy ő egyáltalán NŐ, és otthunkában, fejkendőben, kismamacipőben várta haza urát és parancsolóját.Na ne már!!!
2011. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden féle rosszindulattól mentesen: te hol laksz? Mucsaröcsögén????

Ez a ruha, amit belinkeltél minden, csak nem kihívó. Most komolyan: milyen emberek néznek rád furán egy ilyen vagy ehhez hasonló ruha miatt? Teljesen mindegy, hogy anya vagy sem! 24 évesen öltözz úgy, mint bármelyik normális fiatal nő! 25 vagyok, eszembe nem jutna máshogy öltözni, mint azelőtt, csak mert van egy gyerekem. Mondjuk én még soha nem is tapasztaltam, hogy bárki is furcsán nézne rám, hogy anya létemre csinos merek lenni... Ugyanolyan nőiesen öltözködöm, mint azelőtt. Nem szoktam miniszoknyát vagy full kivágott felsőt felvenni, mert soha nem volt a stílusom. De nőies vagyok és lehet szerenytélenül hangzik, de ugyanolyan jól nézek ki szülés után, mint előtte. És ismerőseim, barátaim körében se tapasztaltam, hogy bárki is másként öltözne, mint mikor még nem volt gyereke.

Szóval bárki is néz rád furán, tojjál rájuk nagy ívben!!! :-)

2011. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És egyébként már bocs, de szerencsés vagy, hogy kész ruhatárat cserélhetsz, én ezt nem tehetem meg, pedig én is kisoványkodtam pár rucimat, viszont értek a szabás-varráshoz és a problémám ezzel meg is oldódott, mind anyagilag, mind esztétikailag.
2011. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!