Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik kisgyerekkel is találtak maguknak rendes párt, aki a kisgyereket is elfogadta?

Figyelt kérdés
eléggé kétségbe vagyok esve,mert nagy esély van rá,hogy a párommal nem lesz hosszú távon közös jövönőnk,és van egy két éves kislányunk.Ő a mindenem,de nagyon félek attól,hogy a nem fogok magamnak egy naormális párt találni,akitől szeretetet kapok én is meg a kislányom is.Olyan emberrel nem állnék össze,aki a kislányommal ellenséges,mert nekem ő a legfontosabb,de azért nem szeretnék egész életemben társ nélkül maradni.
2010. aug. 6. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
több olyan ismerősöm,rokonom van,akik volt hogy 2 gerekkel találtak maguknak normális párt.ne izgulj,akinek jönnie kell,az jönni fog:)
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld a házasságod renbe hozni. Ne a kislányod legyen a mindened,hanem az apja is. Egy családban mindenki fontos,nem a gyerek a legfontosabb. Neki az apjára is szüksége van. Ha pedig mégis váltok,akkor se a párkeresés legyen a fontos. Várd ki a sors "intézkedését". Inkább maradj egyedül,mint egy újabb rossz párkapcsolat.
2010. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a környéken van egy asszony, három különböző apától van három gyereke, mégis elvette feleségül egy negyedik pasi, aki ráadásul sportolói körökben egy elég ismert fazon. A gyerekeket, sőt most már azok gyerekeit is sajátjaként, saját unokáiként szereti. Ja, és a nő se nem szép, se nem gazdag, se nem hú de fiatal. Szóval ne keseredj el, sosem lehet tudni mit tartogat az élet.
2010. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mégis válás lesz a vége(remélem nem,rendbe tudjátok hozni),ne keseredj el.

A kislányommal mi is kettesben voltunk,próbálkoztak többen is,de egy ideig nem akartam új kapcsolatot. Aztán jött valaki,aki levett a lábamról.Több mint 8 éve vagyunk együtt,lett két csodás fiúnk a nagylány mellé.

Férjem ugyanúgy szereti a nagyot is,első perctől jól kijöttek egymással.

Ez nálam is alapfeltétel volt,hogy a gyerek is elfogadja.

Soha nem vártuk el,hogy apának hívja a páromat,hisz van apja,de ez jó így.

A szeretet és a bizalom megvan.

Biztos,hogy jönni fog a megfelelő ember,aki a kislányodat is szeretni fogja,és téged is.

2010. aug. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló, igazad van! Nálam is az volt a fontos, hogy oda-vissza elfogadják egymást a "felek". Nos, 36 éves vagyok, mostani párom 27, kislányom, Dusi 11 éves. Örülök, hogy sikerült végre párt találnom, pedig azt hittem, hogy nem leszek többé szerelmes.
2016. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ha úgy érzed, hogy menthetetlen a házasságotok, állj a férjed elé, és mondd el, hogy nem akarsz tovább együtt élni vele. Én 36 évesen találtam egy olyan férfit, aki engem is szeret és elfogadja a kislányomat is.
2016. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, kedves vagy,de már nem aktuális a kérdésem, azóta eltelt 6év,és szerencsére az akkori hullámvölgyet átvészeltük,azóta is együtt vagyunk, boldogan,immár 12 éve, és született egy kisfiunk is a leányzó mellé. :)
2016. szept. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!