Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel új párt találni?

Kisgyerekkel új párt találni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan akinek akkor ment szét az apával a kapcsolata mikor még pici volt a gyerek? Nehéz volt új párt találni? Mennyi időbe tellett? Mennyi idős volt a pici? Az apával milyen a kapcsolat, látogatja? Hol ismerted meg az új párodat?
2011. márc. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kislányom 2 éves volt mikor különmentünk a férjemmel.Először nem is kerestem senkit,egyrészt mert fel kellett nekem is dolgoznom a csalódást,másrészt meg azért mert elkezdtem élvezni a szingli létet! :) Persze voltak férfiak akik próbálkoztak,de nekem meg kellett érnem egy új kapcsolatra!Aztán mikor már én is azt éreztem,hogy képes vagyok újra szeretni és bízni elkezdtem "keresgélni" a neten,társkereső oldalakon.Volt pár próbálkozás,de valahogy egyik sem indított be...Aztán láss csodát,a volt férjem gyermekkori legjobb barátja lett a párom! :)

Miután elváltunk is ő mindig ott volt ha szükségem volt pár jó szóra,vagy csak egy baráti ölelésre.Az első perctől kezdve imádja a lányom,meg ugye születése óta ismeri is apuka által.Szóval a barátságból az évek alatt szerelem lett,és a szerelmünk gyümölcse most 2 hónapos! :)

A volt férjem minden hétvégén találkozik a kislánnyal,pedig messze lakik (80km) és már "új" családja van.Persze akadnak konfliktusok,de én mindig is azt mondtam ő az apja akkor is ha mi már külön vagyunk,miért ne láthatná akkor amikor szeretné?.

Visszatérve a párkeresésre, nekem igazából folyton az volt a fő szempont,hogy a kislányom fogadja el az illetőt,és a férfi is a lányom.Mert bizony ha bármelyikük ellenszenvvel viseltetik a másik iránt akkor ott nincs miről beszélni.

Jha!És megjegyzem a jelenlegi páromon kívül a kislány egyetlen férfinek mutattam csak be.Pedig azért tényleg voltak próbálkozások,kisebb kapcsolatok.Ő semmit nem érzékelt az én "pasizásaimból",és ez szerintem így is van rendjén! :)

Huhh,kicsit hosszú lett,bocsi! :)

Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok!


26N

2011. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dorzsika válasza:
Arra lennék kíváncsi,igaz van már egy kislányom 9éves,és szeretnénk ismét babát,de még nem jött össze, igaz hat hónapja próbálkozunk,a kérdésem pedig az lenne,hogy mennyi az esélye,hogy menses alatt teherbe lehet e esni,ugyanis úgy érzem a mellfeszülés miatt,hogy az vagyok,mivel a mensesem 2hét múlva aktuális,vagyis 2hetes lehetek,biztosra tudom,mivel a párom külföldön dolgozik,és pont akkor jött haza mikor meg volt.Nos,járt már valaki hasonló cipőben?
2011. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen szültem,mert felelőtlen voltam.Édesanyámék sokat segítenek,segítettek.A kislányom apja egy nőfaló volt,helyes,izmos..Persze hogy lefeküdtem vele.:-) :-(

Anyukámékkal megbeszéltük, hogy befejezek vele minden kapcsolatot,mert bunkó volt velem, és a szülei sem voltak normálisak szóval jobban tettük ezt és magunk neveltük Őt.Amikor már 4 éves volt és járt óvodába akkor már könnyebb volt, több időm volt, nem kellett idegeskednem hogy anyuék kijönnek-e a hónapra pénzügyileg.Elmentünk a kislánnyal ovi után egy parkba,amikor odajött a gyermekkori szerelmem ( 5 éves koromtól a gyermekem apjáig). Elkezdünk beszélgetni, elmeséltem neki hogy mi volt, a kislányomról stb. Előjött a gyermekkorom és nagyon megtetszett,újra.. Aztán találkozunk többször,mégtöbbször... amikor elmentünk randizni,és hát összejöttünk. A kislányom nagyon bírta őt, szerencsére.Utána egy pár hónap múlva elköltöztünk az Ő házába, eljegyzés, esküvő.. azután építkeztünk és a jelenlegi házunkban lakunk :-)

28 évesen terhes lettem, és most van egy 15 éves lányom, egy 18 hónapos kislányom, és egy 4 hónapos kisfiam :-)

Igen, lehet kisgyermekkel párt találni!

30.N

2011. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én kislányom még csak 1 éves volt, amikor az apjával szétmentünk, de hivatalosan csak hosszú huzavona után, 2008-ban váltunk el. A válásom után összejöttem egy nálam 22 évvel idősebb férfival, de a dolog nem működött, egyszer szakítottunk, 3 hónap után kibékültünk, de akkor már sokkal rosszabb volt, mert állandóan ugyanaz volt a program(felmentem hozzá, egy kis ölelkezés, tv-nézés, kajálás). Amikor megbeszéltük, hogy együtt töltjük a szilvesztert, szemét módon vendégeket hívott a hátam mögött(december 30-án hívtam). Akkor azzal vigasztalt, hogy újév másnapján(január 2-án) találkozunk, de ugyanazt művelte, mint szilveszter előző napján. Akkor elkezdtem hívogatni, de már csak azért, hogy véget vessek a kapcsolatnak. Márciusban ő hívott fel, én akkor megmondtam neki, hogy ez nekem így nem megy. Áprilisban is felhívott, hogy "hiányzom neki", de engem már nem érdekelt. Utána voltak próbálkozások az interneten(társkeresés), és a 3.(vagy 4.?) eset után már azt is befejeztem, mert rájöttem, hogy ezekből SOSE lesz kapcsolat. A mostani párom előtt véletlenül a mekiben összefutottam egy pasival, akiről kiderült, hogy élettársa van. Barátként találkozgattunk, de amikor "összejöttünk", és mondtam neki, hogy álljon az élettársa elé, mondja el, mi a helyzet, akkor azt mondta, hogy "nem akar fájdalmat okozni neki". Amikor rájöttem, hogy "nem akar komoly kapcsolatot"(sajnos erre is csak az anyukámmal történt beszélgetés ébresztett rá), akkor megszakítottam vele a kapcsolatot a facebookon. A mostani párommal tavaly április végén barátság alakult ki, és megfogadtam, hogy nem leszek többet szerelmes(erről májusban beszéltünk). A barátság kialakulásának voltak előzményei is, tavalyelőtt decemberben bejött hozzám a raktárba segíteni, közben beszélgettünk, sőt volt úgy, hogy együtt mentünk haza is. Ez később is így volt, amikor a legjobb barátja(egy nő, aki apukámmal egyidős) bekerült a kórházba. Májusban elkezdtünk találkozgatni(barátként!!!), októberben már a barátság ragaszkodásba ment át. A szerelmünk tavaly november 20-án alakult ki, immár 9 hónapja vagyunk együtt, és NAGYON ÖRÜLÖK NEKI! IMÁDOM!!! Bocsi, kicsit hosszú lett.
2016. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt azonban tudni kell, hogy a válás után nekem ítélték a kislányt, az apja látogatta 2 hetenként, és Dusi 4 éves volt, amikor apuci egyik pillanatról a másikra eltűnt.
2016. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!