Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem tetszik rendkívüli...

Csak nekem tetszik rendkívüli módon ennek az írásnak a szókimondó, őszinte mivolta? Főként huszonéves, magányos férfiak véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

[link]


Valamint az idézetnek, ami a posztoló aláírásában szerepel:


"Trying to fix yourself is literally a race against the clock. It's a catch 22. By the time you've fixed all the flaws that prevented you from slaying, you will have lost the one thing most essential to slaying in the first place -- youth."


2016. jún. 17. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szókimondás, ez csak borzalmas frusztráció valami szerencsétlen részéről, aki képtelen megbirkózni azzal, hogy mások sikeresebbek, mint ő.


"If you didn't have a teenhood like Hayes Grier, filled with lots of friends, loads of teen love, and internet fame, your life is pretty much not worth living."


A valaha élt 50 milliárd férfiből kb. 100 db volt tizenévesen internetes celeb, aki népszerűségben meg hírnévben úszva kúrogatott jobbra-balra. Komolyan azt hiszitek, hogy a többi 49999999950 férfi élete totál értelmetlen volt?


Kászálódjatok ki az irigységből meg az önostorozásból, aztán kezdjetek magatokkal valamit, bazzegh.

2016. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem látok egészségtelen irigységet, csak realizmust és a felismerést, hogy milyen nevetségesek, akik huszonévesen önkénytelen szüzek, köztük én. Az internet csak szimbólum, a hangsúly a "friends" és a "teen love" részen van. Az biztos, hogy írás alapgondolata vitathatatlan.


A 25+n éves önkénytelen szűz férfi az óra ellen harcol, és ha megnyeri a harcot, egy nő lehet a jutalma, akinek a vadabb, szebb, egészségesebb változatával kedvére elszórakozhatott valamelyik helyi Hayes Grier, és nem kellett neki hozzá se diploma, se autó, se állás, se saját lakás.

Ő úgy ahogy volt méltó volt jó volt, mi ha a belünket kidolgozzuk, méltók lehetünk a maradékára.


Irigyeljük-e őket? Ha nem irigyelnénk, az csak is az elmebetegség jele lehetne, de szerintem az irigységgel nincs semmi baj, ameddig nem csap át gyűlöletbe, én pedig egy csepp gyűlöletet nem érzek. :)

2016. jún. 17. 02:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak neked.
2016. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

menj el qrvázni, ha ennyire kivagy éhezve.


csajozás = nagy számok törvénye. Van nő a bolygón, menj azt keresgélj. sírásodra, meg a hisztidre senki nem lesz vevő.



amúgy nem értek egyet ezzel amit írt. Nekem igen is sokat ér az élet, szex meg barátnő nélkül is!

2016. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
25+ szűz nőként előbb fogok "elhervadni", míg egy férfi 30 évesen is összejöhet 17 évesekkel.
2016. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az írás egy önsajnáltató szar. Eleve mondjuk nem értem, hogy az oldal címe szerint utálják a ribiket, közben ribikre vágynak, közben istenítik ezt a Griert, akiről eddig nem hallottam, de a leírás alapján a földkerekség egyik legnagyobb ribije.


Előző, te meg ne ringasd magad tévhitekbe, én is voltam a te helyzetedben, azóta is fiatalabb barátaim voltak mindig :)

2016. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!