Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik huszonéves koruk közepe...

Akik huszonéves koruk közepe környékén nem szerettek volna gyereket, nektek változott a véleményetek pár év elteltével?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

#10

Nem Olgi néni az illető?

Mert én is ismerek egy pont ilyet. Ezek szerint ez nem egyedi eset.:)

2020. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Én 25 éves koromig nagyon akartam, de aztán átkattant bennem valami és ma 30 évesen már nem akarok. Hogy miért? Szépíthetjük, de puszta önzőség. Kényelmesebb így az életem, magammal, párommal és életemmel tudok foglalkozni. Ha egyszer meggondolom magam és már kifutottam az időből, majd örökbe fogadok, mi mindenre nyitottak vagyunk a párommal. De itt egy cikk is a témában:

[link]

2020. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
87%
Én kamasz koromban még szerettem volna 2 gyereket, de a 30-as éveim környékén. Aztán 23-24 éves koromban elbizonytalanodtam ebben a tervemben, végül most vagyok a 30-as éveim körül, de már nem szeretnék gyereket. De ez már biztos döntés részemről.
2020. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
Határozottan nem Olga a neve, akiről írtam a 10. válaszomban.
2020. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%

Kinyitottam a 12. válaszoló linkjét.

Az egyik válaszoló azt írja, hogy vannak gyerekek a rokonságban, akikkel szívesen szórakoznak, játszadoznak (nem szó szerint idéztem, de ez a lényeg).

OK! de mi lenne, ha a rokonaik sem akartak volna gyereket? Jó volt, hogy bajlódtak velük kicsi korukban, hogy most őket szórakoztathassák? Erre nem gondoltak? Kérdésem a linkben szereplőkre vonatkozik és nem arra, aki feltette a linket.

2020. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
15-ös, mivel annyira nem fontos számukra, hogy sajátot csináljanak, így nyilván meglennének nélküle. Pl.: én imádom mások cicáit simogatni, még sincs macskám. És ha el kéne döntenem, hogy vagy szerzek egy saját cicát, vagy soha többet nem simogathatok meg egyet sem, akkor többé nem simogatnék cicákat. Az ember képes eldönteni mi az, amiből elég mértékkel az életébe és mi az, amit az élete részének akar tudni.
2020. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

17 évesen akartam. Majd túl sok sz.r kapcsolaton,feladtam az egészet. Ez 27 évesen volt. Aztán a semmiből feltűnt a nagy szerelem akinél rögtön éreztem,neki szülnék. Most itt alszik az 5 hetesem mellettem, imádom.:)

32/n

2020. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

10-es ssaa

Olyat kaptál mintha neked lett volna 5 abortuszod, nem csak elmesélted volna a sztorit 😂😂

2020. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, sőt, évről-évre egyre biztosabb és biztosabb lettem abban, hogy az életben nem akarok. Főleg mikor napi szinten buszon, boltban, parkban, utcán magukat földhöz vágó, bömbömlő, hisztiző, ordító stb kölköket látok..
2020. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%
Sose akartam a férjemmel való találkozásig. Aztán onnan már csak azt számoltam mikor nme lenne túl korai. A terveimből miszerint karrier, pénz utazás kb 1 év alatt lett kényelmes otthonlét/kerteshaz/kutya/gyerek szintű vágyaim. Ezekért dolgoztunk és most várom az első babám, 25 évesen. Nagyon elégedett vagyok.
2020. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!