Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szeretnél gyereket vagy...

Miért szeretnél gyereket vagy miért nem? Indokokat írnátok melléjük?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem akarok, mert nincs bennem anyai ösztön. Nagyon labilis vagyok és szerintem az olyan mint én nem való anyának. Nem akarok egy ártatlan életet tönkre tenni.
2020. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretnék. Félek.

Elég korán műtöttek nőgyógyászati témában. Sosem tudtam fájdalom nélkül szexelni. Bátyám farkasszájjal született. Anyukám sokadjára, előtte mindne testvére halva született. Mi lenne, ha nem születne egészségesen?!

Nem vagyok biztos magamban. Olyan életem volt, ahol leépítették az önbizalmam. Halkan szeretek élni. Nem tudnám, hogy boldogulnék egy gyerekkel. Én nem akarom, hogy az én sérüléseim miatt ő szenvedjen, én ezt már átéltem anyámmal.

Annyira bizonytalan az életem, annyit dolgozom mégis mindig munkahelyváltásban vagyok. Annyit spórolok mégis albérletben vagyok. Van párom mégis félek rámenne a kapcsolatunk. Önmagában egy bizonytalan, aggódó ember vagyok akire nem mernék gyereket bízni. Félek, megbánnám.

Ettől függetlenül mégis biztos vagyok benne, ha lenne gyerekem, mindennél jobban szeretném.

Fene se érti ezt.

2020. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Imádom őket, a férjemet, az egész családunkat. Szeretem a reggeli csicsergést, a sok közös kalandot, ahogy a szemükön át újra felfedezem, milyen szép a világ. Úgy tudnak szeretni! Olyan érzés köt hozzájuk, amit előttük elképzelni sem tudtam. Van már és szeretnék is még. Remélem leszünk olyan szerencsések, hogy sikerül még.
2020. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Miért kell szinte minden napra egy ilyen kérdés ?
2020. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert valaki vacillál és érveket keres. Minden kérdés volt már, nincs új a nap alatt.
2020. szept. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

5.

Ez pont az a kérdés, amit nem az itteni válaszok alapján kéne eldönteni. Nem tudtam volna megválaszolni, minden gondolatom az volt, hogy gyereket akarok. Előtte egy évvel pedig halálos rémület kerülgetett, ha késett pár napot.

2020. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

4-es!


Mert a "láttok valamit a tesztemen" és a "ki nem várja jövő hétre" annyival jobb kategória?


Csak napi 5 ilyen kérdést látok itt. Unalmasak nagyon.


A kérdésre válaszolva, én azért nem szeretnék gyereket (egyelőre), mert egyszerűen nem jönnek az anyai ösztönök. 28 éves vagyok, de annyira hidegen hagynak a gyerekek, a babák, a babás dolgok. Szomszédunknak van egy 2 éves kisfia, de egyáltalán nem tartom cukinak a kisgyereket. Párom 20 éves huga meg el van tőle ájulva. Nem tudom, hogy lesznek e valaha anyai ösztöneim. Az 5 éves terveim között valahogy nem szerepel a gyerek. Lehet az is benne van, hogy anyukámmal nem volt jó kapcsolatom. Sokszor koloncnak éreztem magamat, feleslegesnek.

2020. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

8as!


Nem csak egyszerű vagy, de rosszindulatú is.


További szép, epés vasárnapot neked!

2020. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, mégiscsak a 8as válaszló válasza lett lepontozva 0%-ra. Gondolom a 4es válasz is hozzá tartozik. Talán azért, mert nem a kérdésre válaszolt, hanem inkább okoskodott helyette? Azt javaslom, fogadja meg a saját tanácsát és ne nyissa meg az ilyen jellegű kérdéseket, ha bosszantja őt.


Részemről, a párom meg én azért nem szeretnénk még gyereket, mert egyelőre albérletben élünk és fogalmam sincs, hogy a jelenlegi fizetésünk és a mostani lakás és ház árak mellett mikor lesz majd saját otthonunk. Ha jönne a baba az albérletbe, annál is nehezebb lenne félre tenni a lakásra valót... Szerintem nagyon sokan vannak ma így, hogy ez tartja vissza őket.

2020. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Időközben eltűnt az eredeti 8as válasz. 9es voltam, amúgy.
2020. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!