Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves gyerekekkel már lehet...

3 éves gyerekekkel már lehet diafilmet nézni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze,miért ne lehetne?
2020. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak mert elég mozgékony a gyerekem.Nehéz elképzelni,hogy megül a hátsóján egy-egy mese alatt.
2020. szept. 27. 17:10
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Azt lehet, amihez szoktatod.

A nagy 1 éves kora körül kezdtünk diázni, nagy előnye volt, hogy nem tudta megrágni, mint a könyvet. 16 hónapos korától a mesekönyv is ment. Mesét nem nézettünk vele.

2020. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk arra nem szoktattam, hogy ne bírjon megülni a hátsóján, mégis csinálja.Nem mintha bánnám, mert legalább nem fotelba ülve tölti a mindennapjait. Viszont én 1 évesen biztos nem tudtam volna vele pld diafilmet nézetni, mert javában járt.A könyvek harapdálásán is bőven túl volt addigra, sima újságot lapzott addigra meg ilyenek.Szóval finommotorikusan előbbre volt.

Viszont engem az érdekel, hogy a 3 éves gyerekek úgy általában megülnek e diafilmet nézegetve a hátsójukon.Érdekli e őkete.

Köszi az eddigi válaszokat, mindegyikőtöknek megy a zöld pipa:)

2020. szept. 27. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon mozgékony 2.5 évesünknek pár hónapja diamesézünk lefekvés előtt. Kb egy hétig csak egy bizonyosat hajlandó nézni, akkor is, ha már unja és bohóckodik helyette. Ilyenkor azt mondjuk, hogy kicsit pihentetni kell azt a mesét és választunk másikat. (Csak azért mondom, hátha ilyenbe szaladtok majd bele.)
2020. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi 5. válaszoló:) Minden ilyen tanács jól jön.Nekem gyerekkoromból sok jó emlékem van ezzel kapcsolatban, páromnak is.Szeretném ha a gyerekünk is élvezné:)
2020. szept. 27. 18:22
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Lehet még ilyet kapni?
2020. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk ha nem is minden nap, de szoktunk diafilmeket vetíteni, olyankor viszont 3 tekercset biztos hogy végig kell néznünk. A gyerekeim most 3 és 4.5 évesek. A kicsinél kell figyelnem, nehogy megkaparintsa és esetleg tönkre tegye a tekercseket.

Nálunk is vannak kedvencek amit mindig kérnek, de valamikor csak úgy találomra kiveszünk egyet a dobozból.

2020. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

3 évesen simán végignéz egy diafilmet az egyébként mozgékony kislányom is.

De eddig hogyan meséltél neki? Közben ő fel-alá járkált a szobában?

2020. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
A nagy kereken 2 éves, a kicsi 11 hónapos volt, amikor elkezdtük. 2 a minimum, amit kell olvasni, de van, hogy 4-5 is lemegy egymás után. Imádják és végigülik az első perctől kezdve. Most 3 és 2 évesek.
2020. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!