Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik nektek a...

Melyik név tetszik nektek a legjobban ezzel a vezetéknévvel?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva szülök és még nincs meg 100%-ra a név. Amikor kiderült, hogy kislány lesz nekem a Laura tetszett a legjobban, a férjemnek pedig a Regina. Végül mindkettőt elvetettük, nekem a Laura már egyáltalán nem tetszik, a Regina épp kezdett megtetszeni, de addigra már a férjem azt mondta inkább keressünk olyat, ami mindkettőnknek egyformán tetszik. Így most 4 név van amin még gondolkozunk.

Molnár Flóra, Molnár Alíz, Molnár Luca, Molnár Janka

Van köztük egy név, ami kicsit esélyesebb a többinél, de kiváncsi lennék a véleményetekre.


2020. szept. 28. 17:30
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

#27 Senkit nem pontoztam le, nem is értem egy ilyen kérdésre hogyan lehetne rossz választ adni.

Köszönöm mindenkinek a választ! Péntekre vagyok kiírva, addig még átgondoljuk, de eddig a Molnár Flóra vagy Luca a legesélyesebb.

2020. szept. 28. 22:32
 32/40 anonim ***** válasza:
29%

Flóra.



Amit semmiképp nem adnék, mindegy mi a vezetéknév, az a Luca. Nagyon nagy kicseszés egy lánnyal az olyan név, ami Magyarországon kívül szinte mindenhol fiú névnek számít.

2020. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mind szép. De a Luca tetszik legjobban.

Mindegy melyik mellett döntötök, mert szép neve lesz a picinek:)

Az utolsóra reagálnék, csomó név van, ami ma már uniszex név pl. Charlie és társai. Ugyanez a Luca is, ha külföldről beszélünk, a minap hallottam pont, hogy az Amerikában élő kislányt Lucanak hívták. De ha nem ez, van egy csomó változata pl Lucia, Lucy.

És ha maradunk a magyar Luca névnél, nem gondolnám, hogy ez kicseszés lenne, szerintem el tudja mondani az ember, hogyan kell kimondani a nevét, a másik meg megérti és helyesen mondja tök mindegy milyen országról beszélünk. Biztos vagyok benne, hogy élnek Lucák külföldön és nincs bajuk a nevükkel.

2020. szept. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
56%
Flóra és Janka tetszik. Alíz számomra semleges. A Luca név nem tetszik.
2020. szept. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a Luca meg a Janka nekem nem igazán tetszik, az Alízt választanám, de a Flóra is szép, csak szerintem az Alíz jobban hangzik a vezetéknévvel.
2020. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
67%
De rég hallottam hogy bárki is a Reginán gondolkodik 🙂 engem is úgy hívnak 🙂 amiket a végén felsoroltál, abból nekem Luca és a Janka tetszik. De hidd el, amikor ott leszel, és meglátod, tudni fogod melyik az igazi. Én az utolsó pillanatig 3 neven gondolkodtam. Nem voltam biztos abban ami mellett döntöttünk. Végül megláttam és tudtam hogy az illik hozzá 🙂 szerintem te is érezni fogod. Jó babázást kívánok nektek 🙂
2020. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Laura,Regina,Luca nevek tetszenek.
2020. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Végül hogy neveztétek el a Picit? :)
2020. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Az utolsó percig gondolkoztunk, hogy Luca vagy Flóra legyen, de a férjem, ahogy meglátta egyből mondta, hogy szerinte a Flóra jobban illik hozzá, és szerintem is. :) Úgyhogy Molnár Flóra lett a pici neve.
2020. okt. 4. 12:13
 40/40 anonim ***** válasza:
Szép neve lett, gratulálok és jó babázást! Élvezzetek ki minden percet, mert iszonyú gyorsan el fog röppenni az idő.
2020. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!