Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezés? Elvehetik...

Gyermekelhelyezés? Elvehetik tőlem a fiamat?

Figyelt kérdés

Párom és köztem megromlott a viszony. Elhidegültünk egymástól. Szinte egyedül nevelem a 20 hónapos fiunkat, mert az apja sosem ér rá, alig van itthon.

Én kértem, hogy fejezzük be ezt a kapcsolatot. Ő egyetért, feltéve, ha a gyerek nála marad. Ebbe soha nem megyek bele!! Én mehetek a gyerek nélkül.

Kizárólagos felügyeleti jogot szeretnék, de azzal fenyeget, hogy elmondja a bíróságon, hogy hogy viselkedtem a gyerekkel, amikor szülés utáni depresszióm volt. Nagyon csúnya dolgokat mondtam rá, nagyon szégyenlem, de akkor nagyon mélyen voltam.

Fel tudja ezeket használni, vagy tagadjam le egyszerűen a bíróságon?


2020. szept. 30. 21:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

19 /20


Abszolut igazat adok! És ha jobban belenézel a mondandómba akkor értened kell hogy én mire reagáltam.


1/ a kérdező kizárólagos felügyeletet akart ahogy az apa is. És ezt 1-2 ember tudta csak megérteni a válaszadók közül hogy az apa nem fog ez eddig mindegyik "NŐ" fejében eggyetérétést válltott ki. Csakhogy az Anya erre meg ugyan ezt akarta, na itt 1-2 komment azért már visszafogta őt de még mindig sokan ugy gondolták hogy ez lehetséges :) CSAKHOGY


Az anyának pontosan ugyan úgy nincs esély ilyenre még ha az apa a legnagyobb tróger is és csajozgat és otthon sincs. Ha mindezt megcsinálja az apa akkor sem kap ilyet, csak ha veszélyses a gyerekre és vszeg nem az.


2 miből gondolod hogy én nem tudhatom milyen az? Nálunk minden adott volt ehhez hogy az üvöltöző barátnőmet kelljen csititani mert abszolút megőrült 1x1x és bármilyen segitség ellenére ő a régi életét akarta és ottmaradtam a gyerekkel egyedül ameddig ő bepattant a kocsiba és elment.

Szerinted ennek hatására hogy az álomvilágom amit elképzeltem 180 fokba ellenkezője van és a kisfiam kezembe amiért a legboldogabb voltam szerinted ez nem válthat ki belőlem semmit? Az án életem nem változott? Annyi negativitást kaptam ha én is bekattanok akkor belehal a gyerek. Szóval pontosan tudom! És nálunk ez az ocsmány nők melletti állásfoglalás miatt kell küzdenem azért hogy egyenlő jogaim legyenek a gyerekemhez.


Na most hallottál egy apát aki nem hogy leszarja de ha a gyereke látta volna hogy mennyi alkalommal köszönheti azt meg hogy én ottvoltam és nem csak egyedül az anyjával akkor máris 90% al nőnének az esélyeim.


Na itt egy apa aki amásik oldalt élte át és elmenekült 3 év után abból a pokolból és zsarolásból és kihasználásból amiben volt.


Az én ügyem szerencsére több oldalról is már nagyon jól áll a kezdetihez képest és az anya ebben az esetben nagyon meg fog bűnhődni és :) csak szintisztán jogilag mert nálunk "én tudtam bizonyitani" baby őr kamerákkal mi volt és hogy volt szóval egyenesen arcon köpöm az ilyet aki azokat kommentelte amire fentebb nagyon ugrottam az első bejegyzésemben.


És olyan szivesen olyan örömmel fogom a fiamat nevelni hogy azt elképzelni sem lehet. És egyáltalán nem vagyok pénzes sőt autóm sincs de a gyereknek a körülményeit nagyon szépen meg tudtam alakitani.

2020. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

és és azt hozzá kell tenni hogy ezek után én még mindig ott voltam és mindenben támogadtam addig a pontig ameddig nem a régi életét sirta vissza és discoba ment jópár alkalommal és addig a pontig ameddig kiderült hogy visszacsatolási problémája van mert az én dicséretem nem elég és kiderült hogy megcsalt és a saját testvére mondta el nekem mert tudta hogy mennyire oda teszem magam de nem tudta nézni ezt a szenvedést amiben voltam és tudta hogy szakitani fogok mert ezt nem fogom megbocsájtani neki, na ott a világdőlt össze bennem tudtam hogy elveszitettem mindent (ugye ezt nem kell megmagyaráznom és nem leszek sz.r a szemetekben hogy nem bocsájtottam meg).


De a gyerekemhez én aztán ragaszkodom az első pillanatól kezdve tápszeres baba volt mert "fájt neki a szoptatás és fejni sem akart" igy ez sem lett volna gond mert nem anyatejes ( ugye ez a biroságon fontos kérés és ezzel is az anyák hajjaj mennyire pedáloznak 3 évig is szoptatnak) na itt nincs ilyen. Tehát Az az aljasság amit csinált neharagudjatok de mosolyogva fogom nézni amikor megkapja a büntetést és a világ helyre áll bennem ha a fiam apja lehetek úgy ahogy elképzeltem nem pedig egy kéthétvégésapa akinél még a sarki közértest is többet látja a gyerek.


Amennyiben én nyerek és az anya tisztelettudó lesz nem fogok neki korlátozni nagyon semmit akkor jön amikor akar még ha a biróság máshogy is határoz de ha ugyan ez az aljas marad akkor a gyerek és az én nyugalmam érdekében kemény évek várnak rá aztán lehet menni a hiradóba asszonykorúsal hogy "szegény anyjától elvették a gyereket" az már mellélkes hogy jó oka volt.

2020. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

De ez teljesen mas! Ez nem anya amirol Te irsz! Neki nrm fog kelleni a gyereke ne aggodj

De itt a kamu apa fenyegetozik akit eddig nem erintett h van egy gyereke

2020. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos dehogynem kell neki... most már. Ezzel a múltal és ez kellet ahhoz hogy kb egyenlő esélyem legyen egy ilyen perben. Ez a szörnyű szóval kepzeld el mi lenne akkor ha nem lett volna ilyen "kis aranyos depressziós" mert emögé nagyon kónnyű bújni csak szerecsére peren nem ennyire hülyék hogy megegyék ezt, hanem anyai oldal is rendben van és az apai is na akkor kb 99.9% az eselye hogy KT az anyiba kimerül hogy utazhatok vidékre a gyerekhez kéthetente.


Na ez a szörnyű.


A kerdező esetében pedig nagyon nagy esélye van annak hogy az apa láthatja a jelenlegi törveny szerinti minimumon azaz ha a gyerek kicsi még akkor az anya lakásában a megbeszélt időpontokban de akkor is úgy hogy zavartalannak kell lennie a kapcsolattartásnak vagyis az a kevés idő anya nélkül egy külön szobába zajlik ennél lejebb nem fognak menni az ő esetülbe és ha nagyobb lesz akkor pedig elviheti a megadott időszakban. Ha a feje tetejére áll akkor sem lesz ennél kevesebb amennyiben csak leszarom nem nem pedig veszélyes a gyerekre.

2020. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!