Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha ilyen a...

Mit lehet tenni ha ilyen a vedono? Jart mar valaki igy, vagy esetleg hasonloan?

Figyelt kérdés

Szerintem kifogtam a leheto legkotozkodobb, mindenleben kanal vedonot. Amibe csak tud belekot, de tenyleg mindenbe. Felhivta nagymamamat, hogy o mit szol a terhessegemhez a multammal pedalozva (allami gondozott voltam), nagymamam nem is ertette.

Amikor kint volt kornyezettanulmanyon meg se nezte a lakast, igazabol nem hagyott szohoz se jutni, csak beszelt, beszelt es beszelt, de ugyanazokat a mondatokat. Belekotott hogy biztos dohanyzom meg mert nem lehet az, hogy a baba miatt nem kivanom a cigit, kozbe tenyleg nem. Ugy beszelt velem, mintha o sz.rta volna ki a spanyol viaszt. Majdnem egy orat volt nalunk, az elso tiz perc utan ott tartottam, hogy megkerem tavozzon, de csak bologattam es helyeseltem. Ma 2-re kell mennem hozza, mar elore tartok ettol. Tegnap közölte a nogyogyasz, hogy veszelyeztetett terhes vagyok, ha tudom keruljek mindenfele stresszt. Kerdezem en, hogy keruljem el azt, amivel igazabol kotelessegem foglalkozni? Vedonot sajnos valtani nem lehet, de nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a "kedves holggyel" egyutt tudok mukodni. En 23eves vagyok, o olyan 55koruli,vagy meg lehet tobb is. O a regi modi dolgokban hisz, en a sajat magam mondjan szeretnem vegigcsinalni ezt a terhesseget, nyitottkent, nem begyoposodott maradikent. Probalok vele normalis lenni, de a telefonba is olyan paraszt konkretan, hogy az eszem megall... Miert viselkedik igy velem, vagy ga massal is akkor higy dolgozhat meg a praxisaban?


2020. okt. 1. 12:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja es meg valami. Mikor kint volt nalunk (kertes csaladi haz) ugy nezett a macskara, mintha valami undorito dolgot latna (oltott, ivartalanitott nosteny) es hihetetlen gunyos megjegyzest tett "itt egy macska" mondom igen o egy macska (kar hogy nem kehet hangot felvenni)
2020. okt. 1. 12:34
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Huh.. Sajnálom! De ne stresszeld magad, állj ki az álláspontjaid, véleményed mellett. Majd ha látja, hogy rossz ajtón kopogtat a fellengzős dumájával visszább vesz. Vagy nem, de akkor benned nem nő tovább a feszültség. Ne feledd, csak ajánlásokat tesz a védőnő.
2020. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Bólogass okosan aztán ha elment csinálj mindent úgy ahogy jónak látod. Sajnos hosszútávon kell vele együttműködni, hacsak le nem váltják, szóval muszáj jó pofát vágni hozzá.
2020. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

23 éves felnőtt nő vagy.Honnan tudta meg a nagymamád telefonszámát? Tőlem pld nem kérdezték egy rokonomét se, te megadtad neki? Ismer bárhonnan?

Ez a történet egy nagy mese.Semmilyen adatot nem kér a védőnő, max a tiédet meg a párodét és ez igaz arra is, ha te állami gondozott voltál, hacsak nem vagy gyámság alatt, de gondolom nem.

2020. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves 4es,hogy a kerdesemre probalsz valaszolni es nem abba kotsz bele hogy honnan tudja a telefonszamat. :)
2020. okt. 1. 13:07
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező 3 dolog lehetséges.

A. Nem mondasz igazat, vagy túlzol.

B. Látja rajtad, hogy veled meg lehet tenni ezt és meg is teszi

C. Nem kérsz védőnői ellátást. (Ezt is lehet, csak akkor elesel az anyasági támogatástól és sokmindenről lemaradsz)

2020. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

4 nem túl nagy városokban pl lehet hogy ismeri őket?

Amúgy kérdező szard le. 🤷🏼‍♀️ Nagyon sok semmit nem tud csinálni. Egyik füléren be, másikon ki.

2020. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen védőnőkkel szemben az a bevett gyakorlat hogy mosolyogsz és bólogatsz. Majd pedig úgy csinálsz mindent ahogy te jónak látod. Alkalmazd bátran!
2020. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Hallgasd meg és bólogass. Nem fog mindig ott ülni melletted, nem kell tudnia mit hogy csinálsz.
2020. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
"Hallgass és bólogass" - na ezért engedik meg maguknak ezek a p.ák, hogy szinte elnyomják az anyákat. Ha valaki kinyitja a száját és normálisan elküldiőket a fenébe, kimondja, hogy vegyen vissza az arcából, azzal nem lesznek ilyenek.
2020. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!