Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenlegi kismamák, mennyi...

Jelenlegi kismamák, mennyi idősek vagytok? Hányadik baba?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 12:47
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
#36 vagyok. Nálam teljesen kimaradt a hányás vagy hányinger tünetcsoport, helyette csak hasfájás és nyilallások, amik megszűntek kb. a 16-17. hét körül, meg erős fáradtság a 7-8. héten, de az is nyomtalanul elmúlt, illetve talán többet puffadok. Lekopogom, nincs semmi elviselhetetlen tünet, jól alszom, jó az étvágyam, kicsit lehet hogy fáradékonyabb vagyok, legalábbis 1,5-2 óra séta után meg kell pihennem, de tavaly eléggé eltunyultam a koronavírus kapcsán. Ja, meg néha görcsöl a vádlim, de olyankor több magnéziumot eszek, meg a bokám dagad időnként, meg bevérzik, de ez csak látszik, úgy, hogy nem érzem, próbálok tornázni rá, más ötletem nincs. Örülök neki, hogy sokaknak összejön 25 alatt, én is erről álmodtam. :)
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!