Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, gondolkoztatok már...

Anyukák, gondolkoztatok már azon, hogy a terhesség alatti étkezési szokásokat a baba "kívánságai" befolyásolták? Van hasonlóság a gyermeketek/gyermekeitek jelenlegi étkezési szokásai, és a várandósság alatti étkezési szokásaitokban?

Figyelt kérdés

#gyerek #terhesség #kismama #etkezesi szokas
2014. márc. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
igen ez bizonyitott tény. Édesanyám végig sajtot kivánt sajttal, de ugy hogy aboltbnol kijöve az utcán elkezde harapdálnia tömb sajtot mert ugy érezte belehal ha nem ehet belöle. Én nagy sajtfüggő is vagyok. Nagynéném mindig hagymát kivánt, mindenhez kellett ennie. Unokatesóm világéletében nasiként képes megenni akár 2-3 fej vöröshagymát csak ugy magában egymás után, ha épp nincs jelenése valahol:). De esténként szinte minden nap eszik. Mindenhez eszik hagymát amihez csak lehet és minden fajta hagymát nagyon szeret.
2014. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én tejbegrízt ettem orrvérzésig mikor a lányommal voltam terhes..most ő 3 évesen hallani sem akar róla.. :/

A fiammal meg a csípőset ettem, úgy hogy egyébként a kicsit pikánsabb ételeket sem eszem meg alap állapotomban.Róla még nem tudok nyilatkozni, mert csak 1 éves, és nem kóstoltattam vele hegyes erőst! :)

2014. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom mást mutat. Mikor a kisfiamat vártam, abszolút nem kívántam a húst, még viccelődtünk is vele, hogy biztos vega lesz.

Hát nem lett, imádja a husit :). Azóta én is visszatértem a húsevésre. Amúgy terhesen is ettem, csak nagyon keveset, inkább a főzelékeket zabáltam nyakra főre. Mondjuk azt a kisfiam is szereti.

2014. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én alig ettem húst (korábban vegetáriánus is voltam), a babavárás és szoptatás alatt őrületesen kívántam, a kisfiamnak a húsos ételek a kedvencei! szóval nálunk úgy tűnik van összefüggés..
2014. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!