Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tudok csinálni?...

Ilyenkor mit tudok csinálni? A párom nem akar tolem gyereket.

Figyelt kérdés

Már 4 éve megvagyunk es szeressük egymást, viszont mikor felhozom a gyerek kérdést mindig elvicceli.

Es most elmondta hogy szeret engem, de nem akar tolem gyereket mert neki a legfontosabb hogy egeszsegesek legyenek. Nekem meg asztmam van, erre dohanyzok is, számtalan dologra allergiás vagyok, es volt hogy anorexias is voltam, es egyeb kisebb betegsegek. Es azt mondta ez miatt nem akar gyereket velem mert nem akarja kicsit sem megkockaztatni hogy valami baja legyen a gyereknek?

Nyilván abba hagynám a dohányzást ha terhes lennék. De mit tudnék csinálni, en nagyon szeretném már. Es tudom hogy o is nagyon szereti a gyerekeket. Kicsit felek, mit tegyek?



2020. okt. 3. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Gondolkodj! Ő akar gyereket, de nem tőled. Tőled sok betegséget örökölhet, ami neki nem tetszik. Akármennyire fáj belátni, de ő nem veled tervez hosszú távon. Addig jó leszel, amíg talál jobbat.

Ha tényleg gyereket akarsz, akkor szakíts most, és keress olyat, aki veled tervez, és téged akar a gyerekei anyjának.

2020. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha valóban akarnál gyereket, már leszoknál és nem a párod miatt
2020. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Aha és persze ő tökéletes és semmi baja, még a családban visszamenőleg se....

Nincs olyan ember aki full egészséges, vki migrénes, vkinek a fogai rosszak vagy magas a vérnyomása. Csak kellett egy indok neki.

2020. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Az sem biztos, hogy két egészséges embernek egészséges gyereke lesz, nem lehet tudni, milyen betegségek jöhetnek szóba.
2020. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem ő az ideális pár neked. Keress mást. Ne várj sokat, mert majd bánhatod, hogy mennyi időt elpazaroltá rá.
2020. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért csak akkor szoksz le a dohányzásról, ha már terhes leszel? Szokj le most, és akkor látja a párod, hogy komolyan gondolod!
2020. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyi kikötése van a parjanak a kérdezővel szemben kötve hinnem hogy az segítenne ha leszokna a cigiről.Ezek kifogások csak..nem akar tőled gyereket ennyi az egész.Sajnálak nagyon,de nekem ha a párom ilyeneket mondana rolam/nekem eleggé kiábrandulnák belle
2020. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Elhagyod és keresel egy másikat, aki akar tőled gyereket.
2020. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez szerintem is csak kifogas. Inkabb most hagyd ott mint evekkel kesobb mikor esetleg neked mar a korod miatt nem.is lehet gyereked. Es egyetertek amint talal nalad jobbat, rogton ott fog hagyni. Sajnalom de lattam mar par ilyet ismeretsegi korben.
2020. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
7-es, a dohányzásról való leszokás így is, úgyis hasznos, ha szeretne a kérdező valaha gyereket. Így legalább komolyan lehet venni, hogy tényleg szeretné. Én se akarnék olyantól gyereket, aki csak mondogatja, hogy majd ha terhes lesz, leszokik a cigiről, de ténylegesen leszokni már nem akar.
2020. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!