Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Lotti névhez?...

Mit szóltok a Lotti névhez? Felnőtt nőként is viselhető?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 22:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez a nevem, még mindig nem mindenki hiszi el, hogy ez egy létező név. (ráadásul nem gyakori vezetéknévvel, így vagy betűzöm a nevem, ha valaki leírja, vagy odaadom vmelyik igazolványom.)

Én nagyon szeretem, gyerekkoromban meglehetősen ritka volt. Mostanában már többször hallom, de én kifejezetten örültem, hogy az egész suliban nem volt másik Lotti, de mondjuk Péterből, Ágiból 3 is volt az osztályban...

Most 30 vagyok, szerintem felnőttként is jól viselhető.

Ha bizonytalanok vagytok, adjatok mellé egy gyakoribb második nevet.

2020. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! :)


Tetszik is, meg nem is a név, még keresésben vagyunk, hasonló rövidségű, lágyabb hangzásúban gondolkodunk, mivel elég kemény, hosszú vezetéknevünk van..

2020. okt. 4. 09:30
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Lottinak hívják a kutyám. Így nekem egy cuki kiskutya jut róla eszembe.

Számomra a ma divatos rövid (bece)nevek nem tetszenek. Itt a környéken van Maja, Zoé, Zénó kisgyerek és kiskutya is. Kicsit furcsa így. A szomszéd kutya mindig ugat, amikor a Majának szól az anyukája. 😊

2020. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, nekem meg Pistinek hívták az egyik egeremet. Ezek szerint az István állat név ? Hát nem.
2020. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Nálam határeset. Tetszik, de pont az a bajom, hogy elég gyerekes. De ma már sokan adnak beceneveket rendes névnek, szóval belefér.
2020. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
#14 nem mondtam, hogy állatnév. De sok kutyát hívnak a most divatos neveken, emiatt nem tetszik.
2020. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem kislányos, de a mai divatos nevek között nem lesz furcsa mikor felnő. Változik a világ, nekik már a mai átlagos nevek lesznek az öregesek.
2020. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem adjatok neki oylan nevet ami nektek tetszik, ha nagyon nem jön be neki, majd úgyis vált, ha felnő (kicsit drága meg retardált folyamat, de nekem totál megérte nem azzal a gagyi névvel szívni egy életen át, ami a születésemkor még biztos jó ötletnek tűnt)
2020. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én Lorettát ismerek, akinek Lotti a beceneve. Szerintem a Loretta felnőttként is szép, komoly, a Lotti becézés pedig jól hangzik.
2020. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha orokke 4 eves maradna a lanyom es soha nem none fel, akkor igen, adnám. egyebirant nem. szepnek szep, de kislanyos. nekem hasonlo picit mint a Panni. mindig egy kislany ugrik be rola
2021. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!