Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a szülés...

Hogy fogadjam el a szülés utáni testem, és mit tegyek, hogy ne szégyenkezzek miatta?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mit jelent, hogy szégyenkezel? Ki előtt? És miért?
2020. okt. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Miért szégyenkezel?

Mennyi idő telt el?

2020. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert undorító vagyok, ahogy kinézek, 8 plasztikai műtét se segítene rajtam, és szégyellem, hiába edzek, attól a mellem, a hasam ugyanúgy lógni fog. A párom előtt szégyellem. 6 hónapja szültem.
2020. okt. 7. 07:38
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem szégyenkezem. Max felveszek egy cicanadrágot meg egy bő pulcsit de azért mert még nem fogytam vissza. Egy hónapja szültem.
2020. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Fejben kell elfogadni a tested. Ehhez nagy segítség, ha a párod biztató szavakat és támogat. Sajnos tapasztaltam, hogy egyes férfiak becsmérlik a nőt, csúnya megjegyzéseket tesznek.

Szerencsére a férjem mindig biztat és bár pl van kötényhasam, nem piszkál vele. Segít, hogy pl aerobicozni tudjak járni rendszeresen.

2020. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Gyanítom, hogy a párod se úgy áll ehhez hozzá, ahogy kellene. Nem dicsér, nem bókol, esetleg nem szeretkezik veled eleget. Gyerekvállalás előtt nem beszélgettetek arról, hogy mi az ami változni fog?
2020. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Mivel engem is zavart, így online tornát csináltam (gyerunkanyukam.hu)

7 hónappal a szülés után 1 kiló plusz maradt a teherbeeséskori súlyomhoz képest.

2020. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi hülyeséget összehordani!

Én pl 4,5 éve szültem, kapok elég bókot, az ágyban sincs baj, de ettől még a kötényhasam és a félig üres tejeszacskó melleim még undorítóak!


Nemrég szültél, alapból min. annyi idő kell a szervezetnek regenerálódni amennyi idő alatt "elcsesztődött", addig segíthet valamennyit a helyes táplálkozás, kollagén esetleg

2020. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem undorító a tested!

Ha a párod, családod nem tud ezen átlendíteni, akkor érdemes keresni pszichológust, ne hagyd, hogy ez ráüljön a lelkedre, és ezáltal a pároddal való kapcsolatodra, még akár a babához való viszonyodra is.

2020. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

"Gyanítom, hogy a párod se úgy áll ehhez hozzá, ahogy kellene. Nem dicsér, nem bókol, esetleg nem szeretkezik veled eleget."

Szrrá leszek pontozva, de felteszem a kérdést: a férjének hazudnia kellene neki?

2020. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!