Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal nők! Nem érzitek azt,...

Fiatal nők! Nem érzitek azt, hogy mennyi mindenből kimaradtok, amikor a gyerekeitekkel otthon töltitek az egész napot?

Figyelt kérdés

Nincs szabadság érzésetek, mert egésznap a gyerek tölti be a napjaitokat.



37N



2020. szept. 27. 16:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem töltjük itthon az egész napot, sokat csavargunk.Ha anyós vigyáz rá mehetek bárhova, egyébként itthon is dolgozom és egyetemre járok. Nem kötelező otthon ülni!
2020. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Én a kisgyermekes ismerőseimet nézve érzem azt, hogy sok mindenből kimaradok, amit szeretnék átélni.

3 éve nem sikerül teherbe esni.

2020. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem. 24 évesen lettem anyuka, 28 vagyok most, a másodikat várjuk.

Egyrészt eleve itthonülős, nyugis típus vagyok, kissé antiszociális is, úgyhogy nem annyira van igényem már a mászkálásra. Másrészt mielőtt a férjemet megismertem én azért túlzás nélkül mondhatom, hogy kiéltem magamat minden téren jó alaposan, mindent kipróbáltam és semmilyen kalandot nem utasítottam el, tehát nem érzem azt, hogy bármi is kimaradt volna az életemből a gyerek előtt amit be kellene pótolnom. Ha olyanom van, hogy mégis mennék akkor megkérem a nagyszülőket, hogy vigyázzanak a gyerekre mi megy elmegyünk valahova az apjával. Vagy a férjem vigyáz rá én meg barátnőzök, erre van igényem alkalom adtán de kb 2 havonta egyszer. Én így boldog vagyok, kiegyensúlyozott, ezt én választottam. Kimaradni meg nem tudom miből maradnék ki, a céltalan lerészegedés amit a gyerektelen barátaim nyomnak már annyira nem vonz és ahova mégis szeretnék eljutni azt mindig megoldom valahogy.

2020. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Miért kéne egész nap otthon lenni?


Tegnap altatás után iszogatós-társasjátékozós estét tartottunk

Ma a Gellért hegyen voltunk, utána beültünk ebédelni az egyik kedvenc éttermünkbe.

Holnap valóban nem megyünk sehova, az a mi bekuckózós, randizós esténk a férjemmel. megnézünk egy jó filmet iszunk egy pohár bort majd ami még jön :-D

Kedden két baráti családdal pedig az állatkertbe megyünk


Nem kell elásnod magad csak mert gyereked van. Mi heti 3-4 alkalommal minimum elmegyünk valahova. Most a vírushelyzet kicsit meg fogja nehezíteni, nem szívesen viszem zárt térbe, de meg fogjuk oldani így is.

2020. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Eljárkálunk. Ma étteremben voltunk a tesomekkal, aztan sétáltunk egy nagyot a tóparton. Minden heten egyszer találkozom a barátnőmmel aki szinten otthon van most babával. Voltam idén Balaton átevezésen is, közben anyukam volt a babával (nyilván erre értettünk is). De voltam több versenyen is, volt ahol aranyérmet nyertünk. Voltunk 3x nyaralni is. Ezen kívül sokat voltunk evezni is a nyáron. Egyikünk evezett masikunk vigyázott a gyerekre addig aztan csere.

En mindig azt mondom, hogy a gyerek nekünk teljesen belesimult az életünkbe, de nem is úgy állunk hozza, hogy körülötte forogjon minden. Van egy eletritmusunk és abban el ő is. Hozzáteszem, nem voltunk sosem olyanok, hogy most éjjeli szórakozóhelyekre járnánk vagy ilyesmi, ami teljesen összeegyeztethetetlen.

Januárban született.

2020. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

De frusztrált valaki.

Nem érzem, semmiből nem maradok ki, mindent lehet gyerekkel is csinálni, csak akarni kell.

2020. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Sosem éreztem ezt.

Másfél éves a fiam, simán tudok vele menni bárhova az első naptól. Simán meglehet oldani mindent is vele.


28L

2020. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a többség sokkal többet jár el otthonról gyerekkel, mint amikor napi 8-10 órát kell munkával/munkába utazással tölteni.
2020. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

20 vagyok,8hónapos kislánnyal.🥰

Nem érzem hogy kimaradnék bármiből is, esetleg a sok semmit érő veszekedésekből..drámákból.

1 osztálytársammal tartom a kapcsolatot a suliból de mindig csak panaszkodik a bulik után hogy ezek balhéztak-azok balhéztak, én meg kellemesen élem életem a családommal.

2020. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Én abszolút. Nem volt és nincs mászkálás, mert a) ez egy lepra kis falu, minden értelmesért 20-30 km-t kellett volna kocsikázni, én meg gyűlölök vezetni, b) a gyerek viselkedése a kezdetektől fogva élhetetlen. Itthon is csak szobrozhattam mellette, mert csinálni sem lehetett tőle a dolgomat. Jó volt... Már nagycsoportos óvodás, de munkám nincs, továbbra is itthon penészedem tehát, és abban a 3-4 órában csinálok mindenfélét, amit tőle nem lehet, kezdve olyan alap dolgokkal, mint pl. evés. 😕 Még egyedülálló is vagyok, körülöttem minden nőnek van valakije, az 50-eseknek is, nemhogy a fiataloknak, én meg apáca vagyok. Gyerekhurcolászó és -ellátó apáca. Ennyi az életem.
2020. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!