Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hüvelyi vizsgálatok előtt...

Hüvelyi vizsgálatok előtt mindig szortelenitve mentek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
90 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem pasizni megyek. Pont akkor szőrtelenítésre, amikor egyébként is tennem.
2020. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, számomra ez alapvető, mindig borotválom de nem az orvos miatt mert őt szerintem ez egy kicsit sem érdekli.
2020. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen, sőt, még a hasira is, mert sosem lehet tudni, mikor kell valamiért bekukkantani.


Szülni is így tervezek menni, bár nem tudom, azt hogy fogom megoldani nagy pocakkkal :D

2020. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
1x volt hüvelyi vizsgàlatom varandòssàg alatt, az is csak vèrzès miatt, es kacsàval, nem kezzel. Nem borotvàltam, szüleshez sem. Nem divatbemutatòra mentem...
2020. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Húgom egyszer szőrtelenítve ment és beszólt neki az orvos, hogy hozzá szőrösen kell menni, mert abból tud mittudom én mire következtetni. Nyilván többet nem ment hozzá, én se oda járok, de attól még félek szőr nélkül elmenni :D Tényleg mindig bele is írják a leletbe, hogy szőrzet korának megfelelő. (Proktológus (nő) meg a szép fehér pamut tanga bugyimra szólt be, szóval mamabugyi-szőröspuncit szeretik az orvosok :D )
2020. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
5-ös a tangát sok orvos nem szereti, baktériumlétrának is hívják.
2020. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egészségügyben dolgoztam egy ideig, tudom nagyon jól, hogy a kutyát nem érdekli, de így érzem jól magam. Ha bármi van, akkor úgyis borotválnak ott helyben, de nem érzem higiénikusnak magam az ősborókással.
2020. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Nálatok a szőrtelenítés egyenlő egy divatbemutatóval? 😂 De jó lehet a pasitoknak lenni.. Meg úgy általánosságban is..


Szortelenitek, nincs olyan, hogy valami elott, gyanta, par hetente es ennyi, nem bonyolult. Nektek sok szerencsét a dzsungel túrákhoz!

2020. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen es szülni is ugy mentem. En sem tudom magamon elviselni,tehat nem csak akkor,de vegig szortelenitettem
2020. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
8 első vagyok. Nem tudom elkerülte e a figyelmed. Nem azt írtam, hogy nem szőrtelenítek, hanem hogy nem iktatok be extra szőrtelenítést, mert orvoshoz megyek. Ha 10-en megyek orvoshoz és 12-en szortelenitenek, akkor nem fogom előrébb hozni. Így ok?
2020. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!