Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után megvastagodik a...

Szülés után megvastagodik a derék?

Figyelt kérdés

Találtam egy applikaciómban régi adatokat. Teljesen ledöbbentem, mert a terhességem előtti adatok 6(!) cm-rel keskenyebb derekat mutatnak.

8 hónapos a kisfiam és kb 2 kilóval vagyok nehezebb, mint akkoriban. Azonban teljesen ugyanazokat a ruhákat hordom és a hasam még laposabb is, mint valaha, hála az rtm tornának. Létezik mégis, hogy ennyivel vastagabb legyen a derekam? Ez vajon így marad? Ami tény, hogy van rajtam még bőrtöblet, vagy hogy is mondjam, másként nem tudom megfogalmazni, de meg nem nyerte vissza a bőröm teljesen az eredeti állapotát. Ellenben ez plusz a 2 kg ennyire durva eltérést mutatna? Egyébként a mellem alatt a bordám is szélesebb maradt, pedig ott nincs felesleg, teljesen érzem a bordáimat az ujjammal.


2020. okt. 9. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mértem le, de nagyon feltűnő, hogy szélesebb lett a csípőm+derekam, férjem is észrevette (és nem a háj miatt :D)
2020. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szétcsúsznak a csontok. Sokaknak ezért lesz a lába is nagyobb.
2020. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem maradt ugyanolyan vékony, osszessegeben is vekonyabb lettem. 9 Hónapos a picur.
2020. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 de ezaz hogy ránézésre így osszessegeben en is vékonyabb vagyok ezért elég fura. Arányaiban is vékony a derekam de gondolom ahogy valaki írta a csípő is arányaiban szélesedhetett. Viszont a régi farmerjeimet hordom szóval azért annyira nem. Egyetlen új cuccot se vettem szules óta.
2020. okt. 10. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit szelesedett a csipőm, de az összhatás nem igazán változott, ugyanazok a ruhák jók így is mint terhesseg előtt. Gondolom normális hogy lazulnak az ízületek, hogy jobban elferjen / kiferjen a baba, ezért a csontok is elcsuszhatnak kicsit.
2020. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!