Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után maradt nagy hasat...

Szülés után maradt nagy hasat hogyan "faragjátok/faragtátok le"?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem (2. baba) és most kimondottan nagy hasam maradt.Nem mondanám kötényhasnak, mert szerintem ha a zsír réteg eltünne, nem lenne lógós a has/bőr.Persze egészséges étkezés + mozgás az ok, de mégsem alakul a hasam.Van valami olyan kezelés amivel elősegíthetném hogy eltünjön a hasi hurkám?Olyan kellene amit szoptatás alatt is lehet alkalmazni.Szülés után nem használtam hasszorító, doki nem ajánlotta azt mondta csak ellustulnak az izmok, lehet hogy nem jó döntés volt rá hallgatni, egyébként természetesen szültem.

2020. okt. 13. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen semmilyen praktika sajnos.. Rengeteg víz, egészséges étkezés, sport... Rtm torna ha szétnyílt a hasizmod. Valaki esküszik a collagenre, valaki szerint pénzkidobás. És persze idő kell hozzá hogy helyreálljon..
2020. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Nalam ugyanez volt, 2. baba után már az egész család megjegyzéseket tett a hasamra. Mikor 1 éves lett a baba, elkezdtem napi szinten sportolni. 2 hónap utan vettem észre, hogy talan lement valamennyi. A mérleg havonta mutatott -1 kilót. Már egyértelmű a valtozás 4,5 kilónál, a hasam csak teljesen kiengedve nagy, és tudom, hogy onnan fog utoljara eltűnni a háj, de már van hozza lendület, mert latom az eredményt. Közben szépen zaródik össze a hasizom is, az rengeteget számít látványra. Az étkezésen én nem változtattam sokat, csak igyekszem az esti nassolast kihagyni, ami sokszor csábít.
2020. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Egy atalakitos musorban lattam hogy a szules utan kavitációs zsirbontassal faragtak le minden szereplonel akinek laza volt a hasa. Ott latvanyosnak tunt az eredmeny.
2020. okt. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!