Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért késik a menzeszem?...

Miért késik a menzeszem? Viszont napok óta görcsölök, nőgyógyász meg csak jövőre tud időpontot adni.

Figyelt kérdés

41 éves vagyok és 22-26 naposak a ciklusaim.September 14.-én jött meg utoljára.Azóta megszakítással védekeztünk. Múlt héten menstuációs görcsöm volt egy csöpp barna vérrel, másnaptól napokig erős átlátszó folyás ès egy cseppnyi pecsételő vérzés. Már kb 5 napja megkellett volna, hogy jöjjön, de csak menziszerű görcsöm van.Volt már valakinek ilyen?

(Klimaxolnék talàn?)



2020. okt. 13. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A körzeti nőgyógyász köteles fogadni. Nincs olyan, hogy csak jövőre fogad.

Azt próbálná meg. Sürgős esetekben meg soron kívül is fogadnia kell.

Mindkettő lehetséges. Az is, hogy megfogantál, az is, hogy hormonális probléma. Elég korai lenne még a klimax.

2020. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lennél akkor sem fogadna a dokid????

Januárban már 16-17 hetes lennél..



Klimax is lehet persze.. de terhesség is


Meg még 1001 dolog

2020. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapásból legalább hat dolgot tudnék írni mitől lehet vérzéskimadás vagy pecsételő vérzés. Szerintem is köteles fogadni egyébként a körzeti nőgyógyász, bár én magánba járok. Az biztos, hogy nem nyugodnék bele a jövő évi időpontba, hanem vagy addig hívnám míg nem jutok be hozzá vagy keresnék másik orvost. Egyébként ha úgy gondolod terhes lehetsz a biztonság kedvéért érdemes lenne csinálnod egy terhességi tesztet.
2020. okt. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Németben élek és tegnap több nőgyógyászt felhívtam, mindegyik a covidra hivatkozik és csak jövőre tudnak fogadni.

Mondtam, hogy fáj a hasam és nem jött meg, de nem zavarja őket. Este megyek munka után a kórházba. Tökre ideges vagyok.

2020. okt. 14. 06:12
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem csinálsz egy tesztet, hogy legalább az egyik lehetséges okot kizárd vagy hogy éppenséggel rágyere hogy emiatt nem jön meg, még mielőtt kórházba mész?
2020. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előbb csinaltam. Negativ.
2020. okt. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!