Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az utolso menzeszem auguszt...

Ha az utolso menzeszem augusztusban volt, de en 100-ig tudom h szeptemberben fogant a baba ( csak akkor voltunk egyutt) akkor, hogy szamolják a heteket? A nőgyógyasz csak latja, hogy a baba nem 6 hetes csak 4?!

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

4hetest nem is látná.. nemszokas negy hetesen dokihoz menni, kiveve ha elozmenyek miatt megkell nezzen es gyogyszert kell felìrjon!

6hetes kor kornyeken erdemes menni akkor altalaban van szivhang, olykor kèsőbb. De tudod azert nogyogyasz a nogyogyasz, mert ezekhez èrt.. be aggodj eszrefogja venni h mekkora a terhessèged. Boldog Babavàrást!

2016. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha ilyen nagy különseg van a hetekben akkor honnan szamolják ? A nőgyógyasz altal megallapitott héttől? Fogamzasgatlot szedek , szedtem és nemtudok alapozni az utolso menzeszre.
2016. nov. 1. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy, h Te pontosan tudod, h mikor voltal egyutt a paroddal, ugyanis az sem biztos, h akkor fogant a baba, amikor egyutt voltatok. Egy sperma 5 napig kepes eletben maradni a noi szervezetben, ugyh az is lehet, h csak 5 nappal kesobb fogant. Ezert minden egyes esetben az utolso mentstruacio 1. napjatol szamoljak a heteket, m az orvosilag egy biztos idopont.
2016. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszinten nem értem. Nekem 2x is megjott a megvonásos akkor ő azt nem kérdezheti meg h melyik volt az utoslo menzesz ha egyszer én sem tudom.
2016. nov. 1. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja kérdezni, mikor volt az utolsó havi vérzésed. Erre csak tudod a választ. Onnan fogják számolni a terhességet. Egyébként 12ik hét után úgyis össze-vissza lesznek a méretek és a hetek. Dokihoz meg nem kell rohanni 4 hetesen, hacsak nem volt előzmény. Akkor ráérsz 8 hetesen is menni bőven.
2016. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az eleg egyertelmu, h az az utolso, amelyik idoben utoljara tortent. Ehhez nem kell atomfizikusnak lennei, h megallapitsd akkor sem, ha 2x jott meg. akkor azt veszed ertelemszeruen utolsonak, amelyik idoben kesobb tortent...
2016. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!