Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutya játékától lehet-e a...

Kutya játékától lehet-e a kisgyermek nyelvén afta? folyt.lenn..

Figyelt kérdés
Benti kutyával szokott játszani a kicsi, néha elveszi tőle a játékát, kaphat el tőle valamit? Szoba tiszta a kutya, féregtelenitve van és minden oltása meg van, ráadásul azt eszi, amit a család!

#afta1
2020. okt. 14. 17:03
 1/5 Furujika válasza:
100%
Aki aftara hajlamos kevesebb miatt is elkapja, mint kutyajatek megnyalasa. Pl. mas utan inni.
2020. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Jaaj, ezt miért engeded?

Van kutyám, macskám kinti bentiek.

Velük alszom.


De sosem engednem, hogy a kisgyerek azzal játszom amit a kutya a szájába vesz.

Előtte a fenekét nyalta.


Persze, hogy lehet aftaja.

2020. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tőle afta. Én már 37 éves vagyok, hajlamos az aftára. Ha csak hozzám ér a kutyám, már kijön az afta a számban. Ez hajlam kérdése, apám is ilyen volt.

Már megszoktam. Pedig hidd el, kezet mosok mindig, és kutyákkal nőttem fel...



Viszont, ha a kutya azt eszi, amit a család? Az nagyon nem kutyának való... A só, a fűszerek és a sok zsiradék miatt meg fog betegedni. Adj neki inkább valami teljesértékű kutyaeledelt. Jobban jár.

2020. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Afta szinte bármitől lehet aki hajlamos rá.
2020. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, nem irtam részletesebben, hogy a kutya azt eszi, ami mi főzünk, rizs, főtthús, zöldségfélék, gyömölcsök, és minőségi tápot!
2020. okt. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!