Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem esik rosszul ha a párod...

Nem esik rosszul ha a párod megnézi a vékony, formás nőket?

Figyelt kérdés
Hogy dolgoztad fel, hogy már sosem leszel olyan vékony stb. Nekem a mai napig rossz érzés, hogy a testem nem kívánatos. Igen az én férjem is azt mondja, hogy nincs velem baj, sokat fogytam bla bla. De tudom, hogy ez csak a duma, hogy ne bantson meg és jobban esne neki is ha egy karcsú nő lenne mellette. Ki hogy éli ezt meg?

2020. okt. 21. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem, mert én is az vagyok.

Nincs olyan, hogy soha nem leszel olyan vékony.

Tavaly előtti képeket megnézve elborzadok magamtól, de sajnáltatás helyett inkább életmódot váltottam, és sportoltam, és vékonyabb vagyok mint terhesség előtt 167/50.

2020. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok! 🤗
2020. okt. 21. 13:13
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy szültél, még lehetsz vékony. Életmód függő. Sport és egészséges táplálkozás.
2020. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológust javaslok. Komolyan.
2020. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél érte, hogy olyan legyél, amilyen voltál, vagy ami neki tetszik!
2020. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Vagy tudatosítsd, hogy az idő telik, az élethelyzet változik, ahogy a test is és egy ember értékét nem a soványsága, szépsége, vagy fiatalsága adja. Mondjuk ennek lenne értelme, több, mint azt kergetni, ami már elmúlt.
2020. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
A férjem nem szereti a vékony nőket. Az egyéb testalkatúakat nem bámulja (legalábbis mellettem biztos hogy nem). Szerencsére valahol még létezik tisztelet.
2020. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan van az a helyzet, amikor egészségügyi, egyéb problémák miatt nehezen, vagy alig megy a fogyás. Mindenki alakata változik a terhességek alatt 8akkor is, ha ez kívülről alig látható), de azért javarészt tényleg az életmódon múlik, táplálkozás, mozgás. Én már elég régen szültem a másodikat is, de így 40 felett kicsivel sem vagyok több, mint 55 kiló (170 cm), pedig az életemben nem fogyókúráztam és edzőteremben sem jártam sosem (más módon mozgok eleget), az meg nagyon távol áll tőlem, hogy bármi módon sanyargassam magam. Túl hamar sem szabad magas elvárásokat támasztani, időt kell hagyni a testnek a regenerálódásra, de bőven lehet többgyerekes anyaként is fittnek lenni némi odafigyeléssel. Természetesen alakati kérdés is, mert van aki vért izzad és alig van eredménye, mások pedig eleve vékonyabb felépítésűek genetikailag, de ha szülsé előtt rendben voltál, utána is lehetsz ugyanúgy, ha a tested már nem is lesz pont ugyaolyan. Nekem a csípőm lett kicsit szélesebb, de ez kilókban nem mutatkozik, csupán a csontozatom lett ott más. Ne légy elkeseredve, attól még, hogy anya lettél, nem vagy "ormótlan" testre kárhoztatva életed végéig, ha zavar, tehetsz ellene, megfelelő tempóban, nem irreális elvárásokkal önmagad felé. A változás rajtad múlik, ha nem megy hipp-hopp, hát isten neki fakerszt, majd megy lassan, de ha tényleg zavar és teszel ellene, meglesz az eredménye. Az is rendben van, ha valaki beletörődik a megváltozott állapotba, ha az neki megfelel és önazonos, de mivel Téged szemlátomást zavar, ezért merem írni, hogy akkor hajrá, gyerünk, nincs lehetetlen.
2020. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert én is csinos, vékony és feszes vagyok ugyanis minden nap edzem otthon és normálisan eszem. Nekem is volt amikor 15 kg volt rajtam (nem a terhesség alatt jött fel hanem a gyermekágyas tespedéstől) de kemény munkával leadtam és azóta dolgozom azon, hogy megtartsam. Azzal ha ilyeneken keseregsz nem segítesz magadon, a férjed ugyanúgy meg fog nézni csinos nőket és ki hibáztathatja érte. A gyerek pedig nem kifogás, olyan nincs, hogy valaki szülés után törvényszerűen löttyedt marad, simán vissza lehet nyerni a formát csak tenni kell érte mert nem jön magától és nem, nem a gyerek miatt hízik meg valaki hanem azért mert rest mozogni és össze-vissza eszik (nyilván léteznek hormonproblémák de nem foghatja mindenki erre illetve az is kezelhető). Az én férjem sosem néz meg senkit mert otthon jobbat kap bármelyiknél, de nem neki akarok jól kinézni elsősorban, hanem engem zavart az a plöttyedt, narancsbőrös 70 kilós trampli aki visszanézett rám minden nap.
2020. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
A megcsalás érdekes dolog. Sosem a szebb vagy jobb miatt történik. Más a probléma általában. Elképesztően sok boldog apukát ismerek kifejezetten testes feleség mellett és számtalan félrelépőt kimaxolt külsejű feleséggel. A kapcsolat minőségét nem a derékbőséged adja. Bár le lett pontozva a válaszom, mintha orbitális baromság lenne, de tartom. Semmivel sem leszel biztosabb a párkapcsolatodban, ha mindent beleadva sportolsz is. Ha most félsz, hogy félremegy, akkor is fogsz, mert máshol van a baj.
2020. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!