Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vékony fiúk! Nem érzitek...

Vékony fiúk! Nem érzitek rosszul magatokat izmos, nagydarab fiúk között?

Figyelt kérdés
Ha társaságban csak korodbeliek vannak, és te vagy a legvékonyabb, mindenki más vastagabb nálad (nem dagadt, hanem izmos) Vagy ha állsz valaki mellett és az illetőnek 10x akkora válla felkarja van?
2020. júl. 20. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Es isnmmerek drogos laza sracokat vekonyak izmosak.

Egyszer az egyik azt mondta egy gyurosra csak az orra alatt nini ö biztos sok fàt vàgott az erdöben erös embör. Erre nagy röhögés lett..:)


Szoval hidd el felfogas kerdese minden.

Plane amikor a gyurosak közt majd ràd nyomul inkabb egy csaj :D


Minel nagyobb vki annal nagyobbat tud esni

2020. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem érdekel. Leszarok mindenkit. :)

Meg amúgy sem érek kevesebbet mint egy izmos ember.

2020. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Kit érdekel az izom. Sokkal többet számít az ész.
2020. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen problémám a konditeremben amíg vékony voltam és sosem szólt hozzám vagy ért volna attrocitás egy kigyúrtabb fazon által emiatt

Nem foglalkoznak azok a vékonyabbakkal, észre sem veszik őket

A konditermekben általában kialakul egy kör aki rendszeresen lejár, ők ismerik egymást és ők egymással beszélgetnek és egymással foglalkoznak

Tehát abszolút ne legyen benned semmilyen félelem vagy paranoia emiatt, rád se fognak tojni

2020. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem napi szinten ért attrocitás 28 éves koromig, hogy sovány, gebe, stb, a nők emberszámba se vettek (184 cm 65 kg), társaságban, buliban is mindig cikiztek. Bevallom szarul esett. Aztán elkezdtem edzeni, most 110 kiló vagyok, senki nem mer beszólni, mondjuk így se vesznek emberszámba a nők, hahaha (jó, mondjuk ez nem igaz).
2020. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben rosszul éreztem magamat de mostmár nem érdekel.

22F

2020. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagynak az idegen emberek és a kinézeteik is.
2020. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Tartom magam annyira intelligensnek, hogy megértsem: sok különböző ember van, és nem kell azon rágódni, hogy miért nem vagyok ugyanolyan, mint mások.

2020. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!