Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb dolog?

Mi volt a legszebb dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi volt a legszebb/legjobb dolog amit a parotok tett, csinált a terhessegetek alatt? Miaz amin nagyon meghatodtatok, esetleg, könnyet csalt a szemetekbe? (a szülést leszamitva, csak azt az időszakot nézzétek amikor még terhesek voltatok)

Mi a legemlekezetesebb a számotokra? 😊


2020. okt. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hogy akkor is emberként, nőként bánt velem. Mindig igyekezett a kedvemben járni. Együtt éltünk át mindent amit lehetett. Mindig elkísért ultrahangra, együtt hallgattuk esténként, ahogyan rúgdos, a babaszobát a saját kezünkkel csináltuk. A nevet is úgy választottuk együtt, hogy tiszteletben tartottuk a másik ízlését.

A pozitív teszttől kezdve otthon kellett maradnom a munkaköröm veszélyessége miatt. Amíg ő dolgozott, otthon magányosan, de tevékenyen töltöttem a napokat, ő minden este valami apró meglepivel jött haza.

Nagyon szerettem a terhességemet, azt éreztem, hogy a női mivoltom csúcsán voltam :)

2020. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ekkor töltöttem a 30-at és cukros kismama voltam. Elmentünk egy mini hétvégére a szulinapomat ünnepelni. Mikor megérkeztünk, a szoba már fel volt díszítve. Lufi, virág, minden. És egy minden mentes torta ❤️❤️❤️

Ráadásul a tortát nem tudta a szálloda adni, úgyhogy egy helyi cukrászdával beszélte le és szállíttatta a helyszínre. Mindezt úgy, hogy utólag fizette a tortát amikor már ott voltunk, úgyhogy gozom nincs erre hogy vette rá őket 🙂

Legszebb születésnap ever.

Amúgy meg minden nap ágyba kaptam a reggelit.

2020. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Hogy éjszakás után is holt fáradtan eljött velem a vizsgálatokra

(mondjuk ezt a legjobb barátnőm is megtette)

2020. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Mind a 4 gyerekkel minden vizsgálatra eljött, lemondta a külföldi céges utakat és segített mindenben. Szeretett, nőként kezelt akkor is, amikor hatalmas volt a hasam. A legszebb időszakaink voltak.
2020. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Akkor is azt mondta hogy szép vagyok, mikor egy bálna voltam, kirepedtem térdtől köldökig körbe mindenhol kb. Azt mondta nem számít. Imádom.
2020. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!