Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt nektek,...

Milyen érzés volt nektek, amikor először megláttátok a babátok? Csak mert ha megnézem a videót amit a férjem vett fel, a mai napig végig sírom. Ez tényleg a legszebb dolog a világon, igaz csajok? Bármikor újra csinálnám

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Altatásos császárom volt probléma miatt.

Mikor kihozták nekem, nem hittem el, hogy az enyémet kaptam meg, olyan gyönyörű volt - és még persze ma is az.

2010. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan nyálkás, véres és meleg volt, de tényleg csodálatos.....ezért megéri a szenvedés
2010. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze jó érzés volt, de én szinte alig tudtam magamról rögtön szülés után, mikor rámtették, olyan fáradt voltam.Igazából akkor tudatosult bennem minden, mikor már lekerültem gyermekágyra, és ott volt velem.Ott a szülőágyon éppen örültem hogy élek.Hát tudom nem valami érzelgős válasz a részemről, de tényleg így volt.

De azóta bepótoltam a gyönyörködést, a mai napig órákig tudnám nézni ahogy tesz-vesz mellettem.

6 hós fiú anyukája.

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is altatásos császár volt, így nem láthattam csak 3 órával később, és csak pólyában. Akkor még csak megmutatták egy percre, le sem rakták mellém, de még nagyon kómás voltam az altatótól és szerintem ha az üres pólyát mutogatják azt is elhittem volna hogy ez a gyerekem :) Amikor egy órával később már több időre kihozták és mellém tették akkor meg csak néztem-néztem, nem értettem hogy lehet ez a gyönyörű baba az enyém, és hogy fért el eddig a pocakomban.

2 hetes kisfiú anyukája

2010. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nagyon jó... :) De tényleg, rosszul és későn kaptam EDA-t, iszonyúan szenvedtem, tök önkívületi állapotba kerültem a végére, a doki nyomta ki belőlem a gyereket, nem sok mindenre emlékszem :( Ezt nagyon bánom, de hát így alakult, legközelebb másként intézem :)
2010. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Császár volt, de nem altatásos. Először mikor meghallottam a hangját, akkor még nem is láttam! Csodálatos volt! És mikor odahozták megmutatni! Leírhatatlan! Finom, puha kis szuszogó tündér! Az anesztes hölgy törölgette a könnyeimet, csak annyit bírtam kinyögni, hogy "Isten hozott a világon Kislányom!". Még most is könnybelábad a szemem, ha csak rá gondolok! A világ legszebb és legboldogabb érzése!
2010. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi császár lett, és amikor kiemelték, nem láttam én se, nem is sírt. Megrémülve kérdeztem, hogy miért nem sír, de a doki megnyugtatott, minden rendben vele. Mikor visszahozták megmutatni, akkor se volt egy hangja se, kis szürkés-lilás volt, és az volt az első, hogy látni akarom a kukiját. Mikor puszit adtam neki, már sírtam, de olyan puha bőrt még életemben nem éreztem.
2010. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
asszem 3. voltam, még mások történetén is tudok sírni....:)....annyira szép ahogy leírjátok és tényleg a világ legcsodálatosabb érzése
2010. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

iszonyú nehéz szülésem volt, és amikor kijött, megkérdezetem, megvan e keze lába, és tényleg lány-e. visított, mint egy sakál, aztán odarakták a mellkasomra, és egyből elhallgatott, kis nyüzüge volt, és csúnya, de nekem a legszebb! nagyon elérzékenyültem rajta. azóta már nem nyüzüge, és nem is csúnya! :)))

szeretném újra átélni 9 hónap múlva. :)))

2010. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Némi probléma miatt én csak 1,5 nap múlva láttam a fiam, mikor anyukám 2 emeletet letolt hozzá tolókocsival. Én csak sírtam és simogattam. Még most is elszorul a torkom, ahogy visszagondolok, pedig már 4 és fél hónapja.
2010. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!