Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cry babies babáról vélemények....

Cry babies babáról vélemények. Megéri az árát? Nekem nem tetszik, de a lányom oda van érte,és bizonyos határokig ha szeretné megkaphatja. Ha viszont full ronda akkor próbáljuk másfelé terelni majd.

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem éri meg az árát. A legkisebb is ilyet kért szülinapjára, ezt a készletet kapta: [link]

Nem kell S annyira a babával van gond (bár az sem valami szuper minőségű), hanem a kiegészítőkkel. Műanyag, de az ócskább fajta, semmi tartása, több helyen előfordul élesebb rész a szélein. Nekem csalódás volt, és ugyan csak 2hete kapta, már nem játszik vele.

2020. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Bocsánat, átírta az autokorrekt vagy félre nyomtam: nem is annyira a babával van gond.
2020. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmit értelme, nem éri meg, de mi is vettünk és kapott ajándékba is a lányunk. Végülis magunknak is veszünk felesleges dolgokat.
2020. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Felesleges nekünk 3 hét után el is tört
2020. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Nagyobbikunknak ilyen van


[link]



Ő nagyon szeteti az ilyen kis kiegészítős mütymüttyös játékokat.

2020. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Lányomnak van a rendes nagy és van a kicsi házikós.

A nagy szerintem nem éri meg, nagyon gagyi nekem. Nehéz is, a feje állandóan előre húzza, ha megtöltjük vízzel akkor folyik mindenhonnan belőle. Olyan gagyi műanyag, az arca sem szép. Annyira nem is szereti a lányom, néha előveszi, de nem lett kedvenc. De ő is nagyon akarta, így úgy voltam vele, hogy legyen.

A kicsi aranyos, bár az is túlárazott, de mi nem.. Én nem vagyok oda az ilyen mütyűrökért, de a lányom igen.

2020. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát nem túl bíztató amit írtok, majd meglátjuk.
2020. okt. 24. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Kislanyom imadja oket, rengeteget vettunk mar de en ebayrol rendeltem.

Rengeteg kiegeszitoje van, lehet vele molyolni.

De vizzel sosem toltjuk meg, babazik csak

2020. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Én megvenném, akkor is ha, neked nem tetszik. Írtad, hogy oda van érte, hát hadd örüljön. Lehet, hogy gyorsan rá un, ha látja, hogy minden baj van vele.
2020. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Wáó, megérkezett az ügyeletes lepontozó 🤣🤣
2020. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!