Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cry babies babáról vélemények....

Cry babies babáról vélemények. Megéri az árát? Nekem nem tetszik, de a lányom oda van érte,és bizonyos határokig ha szeretné megkaphatja. Ha viszont full ronda akkor próbáljuk másfelé terelni majd.

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Kislányomnak ilyen van. Nagyon szeret vele játszani. 🙂

[link]

2020. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak az a ~10 ezer forintos nagy van. Meg volt tavaly őrülve érte, hogy nagyon szeretne, hónapokig mondta, végül megkapta. Vizet mi nem töltünk bele, elmagyaráztam neki, hogy csak berohad belül tőle (húgomnak voltak anno ilyen pisilős babái, mindegyik így járt). Babázni szokott vele, nem gyakran, de egyébként se nagyon babaázós fajta, azért előveszi rendszeresen. Tetszik neki, hogy gagyog, meg sír a cumi nélkül. Én úgy vagyok ezekkel, hogy amire nagyon vágyik, azt ilyen alkalmakra, mint pl. a karcsony meg szülinap, megveszem neki, ha nem valami nagyon hajmeresztő vagy csillió forintos dolog.
2020. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!