Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, akinek még nincs...

Van más is, akinek még nincs gyereke, de szeret itt olvasgatni?

Figyelt kérdés

Még távol áll tőlem a gyerekvállalás, de néha szoktam itt olvasgatni, mert egyszer majd szeretnék gyerekeket és sok érdekességet találok a kérdések között. Ugyanakkor néha felbosszant amiket olvasok, mert annyi agyhalott(nak tűnő) anyuka van itt és el fog a rettegés, hogy egy nap majd én is ilyen besavanyodott, gyerekmániás őrült zombi leszek, aki megszűnik létezni onnantól, hogy gyereke van és csak az lesz fontos számomra, hogy a gyereknek tökéletes legyen minden, de persze pont ezzel fogok mindent elcseszni, mert olyan, hogy tökéletes nem létezik. Sok ellenpéldát is látok, van olyan szülő is, aki nagyon szimpatikus a válaszok alapján, de valahogy ebből van a kevesebb. Van más is, aki így van ezzel?

23/L


2020. okt. 24. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

Van. Ők írják azokat a válaszokat, amikkel egyetértesz.


Hanyagold még a gyerekvállálást egy ideig... Addig meg vegyél életet magadnak, mert nagyon sivár lehet.

2020. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem a kérdésemet, hogy "Még távol áll tőlem a gyerekvállalás " úgyhogy teljesen feleslegesen pocsékoltad az idődet erre a válaszra.
2020. okt. 24. 14:17
 3/24 anonim ***** válasza:
30%

Akkor mit keresel ebben a kategóriában? Nekem sincs kutyám, ezért nem is olvasgatom azt a kategóriát. Pláne nem nevezek agyhalottnak olyan gazdikat, akinek van tapasztalata a témában, csak mert nem értek velük egyet... Szép is lenne.


Semmit nem tudsz az anyaságról, a gyerekvállalásról. Keress valami jobb elfoglaltságot.

2020. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Jelen vagyok, egy unatkozó kamaszfiú, a kamaszos kérdéseket szoktam olvasni.
2020. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon jó példa, mert kutyám sincs, de abban a kategóriában is gyakran olvasgatok, mert érdekel. Szerintem nincs olyan kritérium itt, hogy csak gyermekkel rendelkezők olvasgathatnak vagy tehetnek fel kérdést ide.
2020. okt. 24. 14:20
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Azzal még nem is lenne baj hogy itt olvasgatsz, megteheted. De te ezt a kérdést csak azért írtad ki, hogy becsméreld az itt jelenlévő anyukák egy csoportját. Nem kell letagadni, a vak is látja mi a kérdésed célja...
2020. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egy adott anyuka magára veszi, amit írtam akkor ott már baj van. Negatív dolgot írtam ez tény, de aki ilyen az szerintem nem is normális, és csak fáj neki az igazság.
2020. okt. 24. 14:27
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

Nyilván nem arra kíváncsi a kérdező, hogy más gyerektelen is olvasgatja e ezt a kategóriát, hanem olyanokat keres akik egyetértenek vele az "agyhalott" anyukákat illetően, és igazat adjanak neki, hogy aki a legjobbat akarja a gyerekének, az egy agyhalott ősanya.


Ja persze, igen, igen, igazad van. Megnyugodtál? Mostmár mehetsz vissza barbizni, megkaptad a buksi simit.

2020. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Agyhalottnak tűnnek számomra, nem azt mondtam, hogy azok is. Egyébként pedig de, azokra lennék kiváncsi, akik ugyanígy olvasgatnak és nem értik mi megy itt. Nem kell többet belemagyarázni a kérdésbe, mint amit feltettem.
2020. okt. 24. 14:33
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

"Addig nem tudod, mi az igaz szeretet, ameddig nincs saját gyereked...". És társai.


Igaz, egyes és kettes válaszoló?


Nekem ez a kedvenc gondolatom azoktól az anyukáktól, akik valamiért szeretik magukat egyel feljebb helyezni, okosabbnak, bölcsebbnek, tapasztaltabbnak beállítani, mert ők már szültek egy, két, három gyereket. Ők már elértek valamit az életben, ellenben a sok, tudatlan még vagy mindig gyermektelen nővel szemben.


A gyermektelen nőnek ne legyen véleménye a gyerekvállalás témában. Mert a gyermektelen nő nem tudja mi az igazi szeretet és szenvedés.


A gyermektelen nő ne merészelje olvasni a gyerekvállalás topikot, különben kioktatják az okos, nagy betűs, mindig okos és mindig bölcs anyák. Azért mert még nincs gyereke. Pont mint te, kedves, megvilágosult anya.


Kérdező:


Nekem sincs még gyerekem (de szeretnék). Szoktam olvasni ezt a topikot, annak ellenére, hogy még nincs és bennem is felmerült már az igény, hogy jó lenne, ha nem fásulnék bele a gyerektémába annyira, hogy csak a gyerek élete, igényei körül forogjon mindenem.

2020. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!