Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Wellness szálloda, ahol van...

Wellness szálloda, ahol van baba felügyelet?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani? 1 évessel mennénk és jó lenne ha vigyáznának rá egyszer 1-2 órát. Valamelyik szállodánál olvastam hogy van ilyen szolgáltatásuk, szóval gondolom több helyen is van ilyen. :)
2020. okt. 24. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kolping
2020. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
3 éves kor alatt kevés helyen vállalják. Kolping, Noszvaj- Oxigén, Hajdúszoboszló- Honey Hotel.
2020. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Hotel Hasik
2020. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Melyik országban? Magyarországon?


Ha igen, akkor a Grand Hotel Gloriust, a Kolping Hotel Spa & Family Resortot, a MenDan Magic Spa & Wellness Hotelt, a Tisza Balneum Hotel Konferencia és Wellness Központot, a Danubius Hotel Heliát, az Opera Garden Hotel & Apartmentset, az Aphrodite Wellness Hotel Zalakarost és az Aquarell Hotelt nagyon ajánlom.

2020. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Rá mered bízni egy idegenre?
2020. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Én még a Hotel Karost találtam Zalakaroson, ha valakinek segítség lenne, de itt csak pénteken és szombaton van rá lehetőség.


Igen, rá merem bízni, mint ahogy bölcsibe, oviba és iskolába is fog járni a gyerek.

2020. okt. 25. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Hát azért az másabb. Ott megismered az pedagógusokat, ovonőket..
2020. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Kimozdultok és azon agyalsz szegény gyereket h passzold le
2020. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát már nem azért, de én is bekövettem a kérdést. Ha kimozdulok, akkor igenis szeretnék pihenni én is, egy éves gyerekkel viszont akárhová megyünk, nem lesz pihenés, ugyanazt fogom csak csinálni, mint otthon, csak máshol. Szóval igen, azon agyalnék én is, hogy hogyan passzoljam le pár órára, hogy ő is jól érezze magát meg mi is. Istenem, mintha össze kéne nőni a gyerekkel amíg oviba nem megy, könyörgöm. Más meg a nagyszülőre passzolja arra az időre, amíg elutazik, itt legalább csak pár órát vannak külön / nap, nem egy teljes hosszúhétvégét vagy hetet, neadjisten.
2020. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Akkor nem kell vinni
2020. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!