Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy soha a büdös életben nem lehet gyerekem, és mióta kivették a méhem, bekattantam?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, kivették a méhemet. Ez volt a megváltás, mert már olyan szintű fájdalmaim voltak a végén, hogy már nemcsak a hasam és a derekam, de az egész hátam, és a lábam a bokámig fájt, hánytam, stb.

Mindig is terveztem gyereket, és csúnya lesz, de már 8 éves koromtól anyuka akartam lenni. Gondoztam a testvéreimet, pelenkáztam, etettem, elláttam, stb. De ugye 23 éves koromig alapból nem vállaltam volna gyereket, akkor fejeztem be a sulit, és utána meg nem találtam meg a megfelelő párt. Szerencsére 25 évesen megtaláltam életem párját. Már akkor volt olyan, hogy fél éven keresztül menstruáltam, volt, hogy 2 naponta jött meg, és olyan szinten fájt, hogy napokra kimaradtam a munkából. (Ez volt már 15 èves korom óta.) Bejártam szinte minden létezòkórházat, volt több műtétem is, végül csak az maradt, hogy kiveszik a méhem, mert már el is volt deformálódva. Kivették, és ez maga az áldás, vannak szövődményei, de fele annyi, mint a sok szenvedés.

Nagyon szerettünk volna kisbabát, de most már nem lesz.


Akárhányszor meglátok egy terhes nőt, vagy meglátok egy kisgyereket, engem ott az utcán elkap a sírás. Ott mindenki előtt. És akkor néz rám a sok birka, hogy mi van. Legszívesebben ráorditanék mindre, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal. Akartam kisbabát, de most, hogy nem lehet, már mégjobban akarom.


2020. okt. 26. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Fogadjatok örökbe. Az, hogy nem szülhetsz, messze nem egyenlő azzal, hogy nem lehet gyereked.
2020. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is fogadj örökbe. Lehet gyereked, csak nem vérszerinti.
2020. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem is fogadjatok örökbe! Még fiatalok vagytok, indítsátok el a folyamatot, mert sok év a várakozás. Szóval ne 35-40 évesen kezdjetek bele.
2020. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolatban élsz, van munkátok, fiatalok vagytok. Lehet évekbe telik, de pont az ilyen párokat keresik örökbe adásra. Addig pedig pszichológus. Én is jártam, rengeteget segít, ha olyan élethelyzet jön újra el szoktam menni. Néhány hónapig járok ilyenkor, az önismeretet segíti.

A lelki problémákkal nem értem az emberek miért nem fordulnak szakemberhez. Persze meghallgat anyukád, testvéred, barátnőd, meg a párod, és még az is lehet, hogy szívesen teszik és te abban a pillanatban megkönnyebbülsz. De hosszú távon ez nem segít. Nem véletlenül tanulják ezt a szakmát is. Elképesztő módszereik vannak a pszichológusoknak arra, hogy jobban érezd magad. Nagy trauma ért, ez nem egy sima műtét, ennek hatalmas lelki vonzatai vannak. Én tini korom óta járok nehezebb időszakaimba szakemberhez. Néha 1 hónap is elég és akkor olyan módszereket beszélünk meg, hogy évekig egyedül is tudom az aktuális lelki problémáimat kezelni. De én már azzal is mentem hozzá, hogy gyerekem lett. Megváltozott a testem, az egész életem, a kapcsolatom a férjemmel, ráadásul egy nagy felelősség szakadt a nyakamba. Pedig ez egy természetes folyamat. Amin te mész át, nem is az. Higgy nekem, jobban lennél, ha kérnéd egy szakember segítségét!

2020. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

De az, ha örökbe fogadnak, az nem ugyanolyan. Az annyit ér, mint ragtapasz a lőtt sebre. Semennyit. Mert nem a saját gyereked, azt te csak örökbe fogadtad, valaki olyannak a gyerekét, akinek nem kellett a gyerek, vagy elvették tőle.


"A lelki problémákkal nem értem az emberek miért nem fordulnak szakemberhez. "

Mert nem mindenkinek van szíve 1 óráért 6 ezret kiadni.

2020. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Mikor vették ki a méhedet? Ha meg friss az élmény (úgy tűnik az írásodból), adj magadnak időt, természetes, hogy felerősödtek a vágyaid tudván, hogy már semmi esély nincs a megvalósításukra. Írok pár tanácsot amikről már hallottam, hogy segítenek:


1. Találnod kellene valami más életcélt, ami hosszútávú és kitölti az életed.


2. Ha gondolod pályát módosíthatsz és foglalkozhatsz gyerekekkel, így a mindennapi életed részei lesznek


3. Örökbefogadás


4. Elfogadni, hogy az élet kiszámithatatlan, és simán tartogathat ilyen fordulatokat. Te sajnos ezt kaptad.


5. Azokra a pozitív dolgokra koncentrálni, amik a gyermektelenséggel járnak (merthogy van bőven...)


6. Észrevenni, hogy ahol az elet elvesz, máshol visszaad. Ezt látni fogod idővel.

2020. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom hogy ez történt, de van más megoldás a gyermek dologra. Gyermeket már egész fiatal koruktól lehet örökbe fogadni. Butaság hogy az nem olyan mintha a sajátod lenne, persze hogy a tiéd. Igaz hogy nem a te véred, de egy családban nem is az számít.
2020. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

,,2. Ha gondolod pályát módosíthatsz és foglalkozhatsz gyerekekkel, így a mindennapi életed részei lesznek.''

A kérdező leírta, hogy már attól elbőgi magát, hogyha meglát egy gyereket vagy egy terhes nőt. A legrosszabb tanács szerintem, hogy gyerekek közé küldöd. És nem, nem lesz az élete része a gyerek, legalábbis a saját élete része nem lesz.

2020. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Petefészkeid megvannak? Mert ha igen es van megfelelő nőrokon ő kihordhatná a gyereketeket.
2020. okt. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem is értem hogy nem volt annyi eszetek(bocs), hogy lefagyasztassatok pár petesejtet!


Az ilyen dokit, aki ezt nem ajánlja fel..


Aztán ki külföldre, kutyultatni egy bébit mondjuk egy ukrán béranya vagy egy thai béranya hasában, a te véred lesz, a párod vére lesz, csak nem a hasadban fejlődik, de majd eszik a testedből!(szoptatás)

2020. okt. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!