Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után ti is...

Császármetszés után ti is szelesebbek vagytok? És szagosabb is a pukitok?

Figyelt kérdés
Bocsánat, nem merem máshol megkérdezni, de nagyon zavar. Császár óta sokat pukizok, és nekem korábban alig volt szaga a pukimnak, most meg mindig iszonyú büdös. Mitől van ez? Így marad vagy visszaáll majd a régi rend? Más is tapasztalt ilyet?

2018. máj. 12. 04:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor volt a műtéted, de egy darabig elképzelhetőnek tartom, hogy nem megfelelően viselkedik az emésztés, bár én nem tapasztaltam ilyesmit. Nem eszel esetleg másképp? Nem iszol szoptatós teát, vagy ilyesmi?
2018. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hüvelyi úton szültem de én is így voltam, meg ment a hasam sokszor. Visszaállt, igen. Nem tudom mikor. Nem tudtam szoptatni, így nem akartam feleslegesen kínlódni, szedtem Mezym fortét 1 hónappal szülés utántól, már másnapra elmúlt. A baba 2-3 hós korában elhagytam de nem tért vissza se a sok gáz, se a hasmenés. Szerintem nem császártól függ.
2018. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!