Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis gyerekekkel minden nap...

Ovis gyerekekkel minden nap frisset,vagy két naponta főztök?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mikor-hogy. És van, amikor vajas kenyeret eszünk, mert nem értem oda, hogy főtt legyen, és vannak nyugis napok, amikor az ebéd és a vacsora is friss és főtt. Nem támasztok irreális elvárásokat senkivel szemben, és ebbe én magam is beletartozom. Teszem a dolgom a legjobban, ahogy tudom, ahogy biztosan te is teszed, csak lazulj el egy kicsit! ;) Jó lesz úgy, ahogy van!
2020. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy főzök naponta. A harmad naposat is megesszük.
2020. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Pont mint az első

Van h nem főzök 3 napig

2020. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le :(,én felpontoztam a válaszokat :)
2020. okt. 28. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Amikor munkahelyen dolgoztam, csak hétvégén főztem, senki nem igényli nálunk a főtt ételt vacsorára, elég a menza mindenkinek.

Most itthon dolgozom, én megeszem 4 napig is ugyanazt, így sokszor főzöm nagy adagban a kedvenceimet.

Hétvégén igyekszem 2félét főzni, hogy a többiek ne egyék ugyanazt végig, de ami marad, abból nekem megvan az ebédem keddig.

2020. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hétköznap egyáltalán nem főzök. Egyikünk se igényli vacsorára a meleg ételt, délben pedig az oviban eszik.
2020. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
✌️ Jelen!! Én pontoztam le az elsőt, véletlenül!!! Arrébb ment az ujjam, és nem tudom megváltoztatni már. Add vissza 😅😅
2020. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Amikor nem volt gyerekem aem főztem monden nap


Nem támasztok irreális elváràsokat.

De olyan nincs, hogy nincs meleg étel.


Ha kell, akkor valami tojásosat csinálok vagy tésztát főzök túróval tejföllel.. ezek 25 percesek..

2020. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Hetente 1x
2020. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Munkanapokban kétnaponta, de ő egyszer szokott meleget vacsizni csak belőle. Ha hosszabban itthon vagyunk, akkor változó, de inkább naponta, vagy néha menüzni megyünk.
2020. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!