Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki egy csinos...

Hogyan néz ki egy csinos frissen szült anyuka?

Figyelt kérdés
Ki számít nem elhanyagoltnak? Rengeteg olyan kérdés van itt, hogy miért hagyják el magukat a nők szülés után,de akkor megkérdezhetem ki számít csinosnak? Manapság tényleg bűn melegítőszettben, sportcipőben, laza copffal boltba, játszótérre menni vagy babakocsival sétálni?
2020. okt. 29. 19:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
60%

Az a ciki ha nem mosol hajat, konkrétan ömlik a zsír a hajadbol, elhizol és még csak tenni sem próbálsz ellene hogy fogyj mert jaj nincs időm stb.

Egy anyuka lehet szép, és szexi melegítőben is felfogott hajjal.

24N másfél éves baba anyukája

2020. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
Azért ezesetben nem azokról szoktak beszélni, akik három hete szültek, hanem azokról, akik már legalább fél-egy éve, és még mindig zsíros hajjal járnak. Mondjuk, ezt a zsíros hajat három hetesen sem értem,
2020. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%

Csak egy csinos frissen szult anyukat lattam es az Katalin hercegne volt.De az is igaz, hogy keves anyukat var egy egesz stab a szuloszobaban.De ezzel egyutt minden elismeresem az ove.

Mai, modern, dolgozo anyukak, tegyetek meg mindent, hogy ti is jol nezzetek ki,amennyire egy ujszulott mellett idotok es energiatok engedi.

Egy melegito szett is lehet, tiszta, csinos,fiatalos, de egy 'elegans' ruha is lehet elhordott, pecsetes,igenytelen.

En akar aranyosnak is el tudlak kepzelni sportcipoben, laza copffal, babakocsival.Aki egy ilyen kerdest feltesz az mar biztos egy igenyes anyuka, ha melegitoben van is.

2020. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%

Sok a lelakott anyuka


És túlsúllyal is lehet csinos valaki.

Az egészségtelenen van a hangsúly.


Igen, lehetnek olyan napok amikor a karikás szem van porondon, és kevesbé friss a haja az embernek.

De ne legyen lekopott körme.. akkor inkabb legyen rövid festetlen, de a lenőtt géllakk/ műköröm is borzasztó.


Ne legyen rövid haja, ha nem akar vele foglalkozni, mert annál kiábrándítóbb nincs, amikor egy frizurára vágnak, amit aztán hagy a delikvens lógni.. ennél a “gyedkonty” is jobb.


Jah és inkább ne festesse, ha hagyja lenőni.


Kinyúlt kajafoltos ruha.

Sosem értettem miért vesz fel valaki nagytakarításon kívül előnytelen vagy elnyűtt ruhát.


Melegítővel semmi gond, ha nem kitérdesedett, foltos..


Szóval szerintem a szószerinti elhanyagoltság a gond..


Nem kell smink , lakk stb..


De pl aki előtte ezt mind tette, annak nagy váltás lenne.

2020. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

Nálam az elhanyagolt anyuka képe a következőként jelenik meg: át áll teljes anya üzemmódba megszűnik nőnek lenni, szőrös, kócos, zsíros hajú, kinyúlt foltos ruhában van mert otthon úgyis mindegy, "nincs ideje" még zuhanyozni sem a gyerektől és egyéb kifogások. Úgy az alap higiénia mellőzése lustaságból.


Rendezett haj, tiszta ruha ami nem kinyúlt (mindegy hogy melegítő). A smink az már csak egy plusz nálam nem tartozik az alapba, egy kevés azért jót tud tenni. Az hogy valakin van egy kis felesleg szerintem nem igénytelenség, persze ha ez időről-időre egyre gyarapszik akkor tenni kell ellene.

2020. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon jo a kerdes es kovetem a valadzokat.

Leirom a sajat privat velemenyem: nekem a melegito nem fer bele az igenyes kategoriaba. A melegito sportolashoz valo es nem boltba jarni vagy setalni. De ez az en velemenyem.

Korom: inkabb ne legyen rajta lakk, minthogy lepattojon a fele.

Haj:inkabb ne legyen festve, minthogy 2 cmes lenoves legyen, inkabb legyen divatos rovid, mint allandoan felkotott hosszu

Ruha:ne legyen fako, bolyhos, szakadt, foltos. Mindenki az alkatahoz passzolo, tiszta rendezett, ruhat hordjon.

2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%
6os vagyok, a tulsuly szamomra nem igenytelen. Nem egy, szep, szamomra csinos, igenyes anyukat ismerek, akiken van felesleg.
2020. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
25%
Úgy mint Rubint Réka. Miniszoknyában és magassarkúban várta a zurát illatosan, anorbi szerint..
2020. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell macinacira cserélni a ruhatárat.

Csak egy kicsit egyszerűsíteni kell.

Pl. én a játszóra úgy jártam, mint gyerek előtt a hétvégi kirándulásokra/városnézésekre. Farmer, póló vagy ing, sneakers cipő. Leggings és hosszított ing\póló\pulcsi.

Most úgyis divat még a kosztümhöz is sneakerst felvenni, szóval bőven van lehetőség csinosan felöltözni.

Beírod, hogy smart casual outfit és egy csomó ötletet is meríthetsz.


Melegítő nadrágot maximum itthon hordok. És sosem megyek az otthoni ruhába az utcára. Ez gyerek előtt is így volt.


Szerintem sem az az igénytelen, akin szülés után súlyfelesleg marad. Nézz körbe, sokan még nem is szültek, mégis ducik.

Az összhatás számít.

Senkit nem érdekel, ha nincs rajtad smink. De a piszkos ruhát a legtöbb ember észreveszi.

2020. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
83%

Kifejezetten igényes anyukának tartom magam, de súlyos pajzsmirigyproblémáim miatt és egy szülés során kialakuló gerincsérv okán sajnos van rajtam felesleg, mivel sportolni sem nagyon tudok, a diéta pedig önmagában nem működik olyan hatékonyan mozgás nélkül.

Most ezt csak azoknak írtam le, akik a súlyfelesleget azonnal párhuzamba állítják az egész nap csokit és kakóscsigát zabáló kanapéanyukákkal, holott messze nem ez a helyzet. Alapnak tartom a tiszta ruhát, a rendszeres mosakodást, nem zsírosan csüngő hajat, nem mocskos, kitaposott cipőt, és úgy alapjában egy összeszedett megjelenést. Otthon nem sminkelek és természetesen van, hogy egy-két nappal elcsúszik a hajmosás, de akkor találok 30 másodpercet egy kis szárazsamponra és egy fésülködésre, mindjárt ezerszer jobb. És természetesen azokra sem szabad ujjal mutogatni akik elhagyják magukat. A szülés utáni depresszió csúnya dolgokat tesz, sajnos tapasztaltam, és nekem csak egy nagyon enyhe volt. Aki ilyet tapasztal a közvetlen környezetében a legjobbat akkor teszi, ha elfogadóan, szeretettel, támogatóan fordul az anyuka felé és biztosítja arról, hogy bármikor fordulhat hozzá segítségért.

2020. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!