Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova tűntek YouTube-ról a...

Hova tűntek YouTube-ról a KerekMese zenék?

Figyelt kérdés
A gyerek régen szerette, de jó ideje nem hallgattuk. Most kérte. Erre látom, hogy a csatorna neve is megváltozott Tomi mesékre, és a zenéknek, amiket úgy szeretett se híre, se hamva. Azóta ezzel nyaggat, de sehogy sem találom őket.
2020. okt. 30. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nincs, ami tetszett a gyermekednek?

2020. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi sose bírtuk elviselni, de régebben láttam velük egy interjút, amiben az volt, hogy lejönnek youtube-rol, gondolom saját honlapjuk van és megpróbálják eladni, vagy lehet ingyen van, nézd meg.
2020. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag gondjaik voltak a youtube-al, azért csináltak saját honlapot. Minden átkerült oda, csak a Tomi mesék maradtak Tomi filmek néven.
2020. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Főleg a linket! :) Nagyon fog örülni a fiam, ha felébred! <3 Eszembe se jutott máshol keresni YouTube-on kívül :D
2020. okt. 30. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Hu az az idegesito hangu no? En agyverzest kaptam tole... bar a gyerekek tenyleg szeretik.
2020. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Plusz van kerekmese alkalmazás is.
2020. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem azt is! :)
2020. okt. 31. 08:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor és miért, de most láttam, hogy minden video visszakerült YouTube-ra, és újra KerekMese a csatorna neve is...
2020. nov. 24. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Azta, köszi h szóltál. Sokan utálják, de mi szeretjük. :)
2020. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!