Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megbántam,...

Mit tegyek, ha megbántam, hogy gyereket vállaltam?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Minden kezdet nehéz.


Amúgy mennyi idős a gyereked?


Ha nem múlik el az érzésed inkább ad örökben, minthogy szenvedjetek mindketten.

2020. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

3 lehetőséged van.

-felneveled tisztességesen

-felneveled szaranyaként

-örökbeadod

2020. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
mi a baj?
2020. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Fog összeszorít, tűr, igyekszik mindent megadni neki, de a "dedózást" átpasszolni másra, mert mind közül az a legutálatosabb, -kiégetőbb része. Aztán ha felnő, szóba sem kell állni egymással. Mi a gyerekemmel tuti nem fogunk, akkor már csak egy adat leszek a hivatalos papírjain kb.
2020. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Idióták! Mi van, ha szülés utáni depressziója van? Gondolkozzatok már! Belerúgtok kettőt, aztán holnap lehet öngyilkos lesz! A szülés utáni depressziónak az is lehet a tünete, hogy nem érez szeretetet a gyereke iránt, és nem kötődik hozzá. Remélem majd ha ti kértek itt segítséget, majd ugyanilyen válaszokat fogtok kapni. Undorítóak vagytok!


Kérdező! Menj el pszichológushoz.

2020. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi van ha nem is nő a kérdező?
2020. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Tudjuk, itt minden kamu kérdés.
2020. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

“Mi van, ha szülés utáni depressziója van? Gondolkozzatok már! ”


Na igen, de mivel a kèrdezô csak ezt az egy szerencsètlen kèrdèst tette fel nem rèszletezte a dolgot, így ebbe kb mindenki azt èrthet ès gondolhat amit akar. Làtod te is így tettèl, csak te mindjàrt a legrosszabb esetre gondoltàl.

2020. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Milyen idős a gyereked?

Te milyen idős vagy?

2020. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

gondolom pici még a baba. Ezen nagyon sokan átmegyünk, hogy tudd. Nekem most lesz egy éves a lányom és nem hazudok, hogy a poklot jártam meg, most sem vagyok teljesen jól, de már látom a fényt és végre eljött az, 11 hónap utén, hogy megszeretettem. Azelőtt semmit nem éreztem iránta, és folyton örökbe akartam adni, zavart, hogy van. Nem mondom, hogy most minden jó, de jobb!!! beszélni kell róla, ha tudsz a pároddal, barátaiddal, szüleiddel, szakemberrel. nagyon sokan vagyunk hidd el.


ha idősebb a gyereked, akkor lehet kiváltotta valami hirtelen, hogy így gondolod? válás? egyedülálló szülőség? ha az lenne, akkor sem lesz mindig lent. Lesz majd jobb. Jobb napjaitok.


Adj magadnak időt, ÉNidőt, pihenj ha tudsz csinálj, amir szeretsz én pl néztem, nézek sorozatokat ameddig szoptatom, így kikerülök kicsit fejben a saját nyomoromból. menj ki sétálni, utcára, vásárolni, zuhanyozni, csokit enni, borozni (ha tudsz)

2020. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!