Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem kezdek teljesen...

Úgy érzem kezdek teljesen begolyózni, sokszor elsírom magam... ?

Figyelt kérdés
...ha csak babára gondolok, vagy meglátok egy babakocsit. Én már nagyon szeretnék gyereket, de a párom még 5 évet várni akar. Ugyan még csak 22 vagyok, de a nőgyógyászom azt mondta, hogy nekem nehezebben fog össze jönni, és 30ig se kéne várni ha tényleg szeretnék, mert sokkal több a rizikó faktor mint másoknál. Kezdem depressziósnak érezni magam, már a háztartást sem tudom úgy vezetni, a munkámban is sokszor hibázom, félek hogy kirúgnak, és akkor párom végképp nem fog akarni. Mit csináljak?
2020. nov. 2. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondta a nőgyógyász. Egyszeri nem védekezésből született a kisfiunk. Mióta vagytok együtt? A párod hány éves?
2020. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szedd össze magad! Vagy így fogsz élni 5 évig, amíg a párod esetleg akarja majd? Ha csak a baba kell, akkor meg hagyd ott és csináltass mással, vagy lehet akár spermadonor is. Fiatal vagy, nyugodtan várhatsz, a nödokit meg lecserélném a helyedben, aki 22 évesen teherbe tud esni, az 27 évesen is teherbe tud.
2020. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd új hobbikat, más életcélt. Nagyon sok minden van, ami leköti az embert. Még fiatal vagy, rengeteg lehetőség áll előtted.
2020. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust.Nem normális reakció ez tőled.Nem tudom neked mi alapján mondta az orvos, hogy 30 se kéne várni,de nekem minden féle alapbetegség mellett se mondott senki kort, hogy meddig kéne vállalom.Valoszínuleg orvost is keresnék mást.Amugy ha párod is 22-25 év között van ne csodalkozz hogy még nem akar gyereket,a legtöbb fiú ennyi idősen nem is való apának, tisztelt a kivételnek.
2020. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne akard belekenyszeriteni a párod olyanba, amit nem szeretne, amire nem érett. És te is bőven raersz még 5ev múlva. Ezzel a kinlodassal viszont megkeseritened az egyébként szép fiatal eveiteket is, szóval ha úgy érzed hogy nem bírsz éveket várni, és kielvezni a jelent gyerek nélkül, akkor keress egy másik férfit, lehetőleg idősebbet, aki már szeretne gyereket.
2020. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mire fel mond ilyet egy nődoki?


Nekem vannak bőven nőgyógyászati bajaim, de soha nem mondott ilyet az orvosom.

2020. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
szerintem neked inkább nem kéne gyerek, ha már most ennyire képtelen vagy élni nélküle, később ráragadsz mint a bogáncs és megfojtod szerencsétlent... ez a mániákusság csak nekem ijesztő?!
2020. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!