Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mandulagyulladásom lett...

Molnár katalin szand kérdése:

Mandulagyulladásom lett bementem az orvoshoz és irt nekem ilyen Co-Amoxi-an töle ratiopharm filmtablettát antibiotikum mit tegyek mert mindig hasmenésem van töle abbahagyjam vagy ne ez nem baj ha van a gyogyszertöl?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el, mit írnak a gyógyszer papírján, és a dokidat kérdezd meg, mit tegyél.

Antibiotikum szedését nem nagyon kellene abbahagyni csak úgy.

2011. szept. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedjél rá probiotikumot!!!
2011. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam és a betegtájékoztatoban az állt hogy mellékhatása lehet hasmenés is de kérdeztem az aszisztenst és ö azt mondta hogy szedjem tovább az nem baj ha van hasmenésem töle de viszont mondják azt mások hogy ha valamien mellékhatást észlelek abba kell hagyni de akkor inkább szedem tovább amig el nem fogy.
2011. szept. 15. 06:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól teszed!


"mondják azt mások hogy ha valamien mellékhatást észlelek abba kell hagyni"

Ez nem igaz! Épp azért írtam, hogy nézd meg a papírját, ott említik, milyen mellékhatás esetén kell abbahagyni.

Teljesen természetes, hogy antibiotikum, vagy más gyógyszer esetén lehet mellékhatás (néha épp azt mutatja, hogy hat a gyógyszer), azért nem szabad abbahagyni.

2011. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!