Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit szoktatok fizetni a...

Mennyit szoktatok fizetni a bébiszitternek órára lebontva?

Figyelt kérdés
Fél éves gyerekem mellé szeretnék keresni, viszont nem igazán vagyok tisztában az árakkal. 2000 Ft körüli összegre gondoltam óránként, nem tudom ez mennyire reális.

2020. nov. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én még a karantén előtt vigyáztam 2 gyerekre (5 és 7 évesek) 1500/ óra áron, pszichológus hallgatóként. Függ a képzettségtől is, településtől, illetve, hogy csak otthoni vigyázás vagy vinni kell ide-oda. Én a 2 gyerekkel Budapesten át tömegközlekedtem csúcsforgalomban oviból, na azért kérhettem volna egy kicsit többet is:D
2020. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2000/ óra. Kisgyereknevelő a szakmája
2020. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pesten kB 2000/ora

Vidéken 1000-1500 de ugye függ hogy kell-e takarítani, hozni vinni ide oda, kell e utazni. De ezek az árak kB realisak

2020. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

1500 ft/óra - dajka a szakmája

Pár nappal ezelőtt tettem fel hasonló kérdést (mi akkor voltunk nagy bébiszitter keresésben)

KB mindenki 1500-2000 forintot mondott, de kaptam olyan ajánlatot is, hogy a napi útiköltség 2500 ft +1500 óra/forintért jönne hozzánk minden nap. Azért egy kisvárosban ahol gyakorlatilag gyalog is megközelíthető minden, de helyijárat is közlekedik, ez erős túlzás volt.

2020. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vírus előtt vigyáztam egy 14 hónaposra amíg anyuka dolgozott, ott volt a másik szobában mert külön munkára volt neki bérelve ingatlan így sosem voltam teljesen egyedül, maximum mikor elszaladt boltba vagy ide oda munka után. 2000 Ft/órába voltam.
2020. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!