Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt az elsô...

Milyen érzés volt az elsô terhesség ? 😊

Figyelt kérdés

És az apa örült mikor megtudta hogy apa lesz?

Hogy reagált?


(Nem vagyok terhes csak érdekelnek az ilyen sztorik)


Normális válaszokat!

Köszönöm❤



2020. nov. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A férjem örült de csak mérsékelten mivel első próbálkozós hónapban összejött így mindketten eléggé meglepődtünk. Mivel rögtön vérezni is kezdtem így nem is mertünk örülni. Hetekig véreztem, egyáltalán nem volt biztató a dolog. Nem mertünk örülni. Aztán mégis minden uh-n ott ficánkolt.

Nagyon nehéz, sok szövődményes terhességem volt, aminek idő előtt véget kellett vetni. Így korababa lett. De minden jól alakult. De egyáltalán nem tudtam élvezni a terhesseget 🙁

Nem lesz több gyerek, örülök hogy minden szerencsésen alakult és mindketten egészségesek vagyunk a történtek ellenére is. Hálás vagyok amiért jól jöttünk ki a dologból, de újra nem merem bevállalni.

2020. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép volt minden,egész életnyi ismeretség, majd 5 ev együttlét után,tervezetten teherbe estem. Drága apuka meggondolta magát,nem maradtunk együtt így 9 hetes terhesen magamra maradtam. Nem volt könnyű,de a családom,barátaim mellettem álltak szóval tök szuper és boldog voltam DE sajnos végighánytam,kórházba járkáltam feltuningolásra mindig így kb 1 hónapot tudtam élvezni belőle . De mindezek ellenére imádtam minden egyes percét. Gondoltam a szülést könnyen megúszom...hát az is majdnem 2 nap lett szóval megjártam vele rendesen de most van egy 16 hómapos csodálatos kisfiam akire ha ránézek mindig azt érzem,hogy minden szenvedést megért. :)
2020. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2020. nov. 16. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 8. hónapban, remélem nem gond, ha írok. Nekünk elsőre sikerült, mindketten örültünk neki. Én elég aggódós vagyok, így annak ellenére, hogy a vizsgálatokon mindig mindent rendben találnak, nekem kicsit stresszes. De egyébként meg csodálatos, főleg mióta érzem mocorogni is odabent. 😊

A terhességi tesztet amúgy együtt néztük meg a párommal, nem akartam ebből "kizárni", és a szülésen is bent lesz. 😊

2020. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor gratulálok, és kellemes szülést :)
2020. nov. 17. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is gyorsan összejött, sajnos az első terhességnek missed ab lett a vége, így 4 nap késés után csináltam csak tesztet (a műtét után normális volt hogy késik..)

Reggel 6kor csináltam a tesztet, 6:07-kor ébresztettem a férjem a teszttel a kezemben, mondtam hogy pozitííííív 😁


Nézett rám csipásan és csak annyit kérdezett, hogy ez hogy lehet? 😅


Azóta is jókat mosolygunk rajta.


14 hkm

2020. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi környezetünkben sok a rossz tapasztalat, folyton azt hallottuk, hogy milyen nehezen megy a teherbeesés, egy-egy ismerős pár rengeteget kellett harcoljon azért, hogy bővüljön a család. Így mi hagytuk, hogy történjenek a dolgok, jöjjön a baba, amikor szeretne. Végtelenül szerencsésnek érezzük magunkat, hogy rögtön az első hónapban a kezemben tarthattam a pozitív tesztet. A férjem alig hitte el, amikor a munkahelyéről hazarángatva közöltem vele a nagy hírt.

Izgalmas, szuper időszak a mostani. Hihetetlen, amikor érzem a mozgását. Álmodozunk, tervezünk, várakozunk. :-)


22hkm

2020. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!