Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapja próbálkozunk a...

2 hónapja próbálkozunk a babával, fél éve kezdtük el tervezni és most mégis rám jött egy érzés, hogy várnék még egy évet. Normális vagyok én?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel. Eddig úgy volt, hogy albérletbe vállaljuk a babát, és majd 2-3 év múlva veszünk sajátot. A babát 2014-re tervezzük, az esküvőt 2015-re. Már fél éve készülünk rá, határozottan tervezzük és két hónapja próbálkozunk! Most kiderült, tudunk lakást venni már idén, de legkésőbb jövő januárban! Mióta ezt tudom, fura érzés kapott el, lehet, hogy várnék még egy évet!

Itt sírok, mert nem tudom mit csináljak, miért érzem ezt?? Eddig 10000%-ig biztos voltam magamban, most nem tudom. :(



2013. szept. 24. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk meg volt az esküvő, lakás is van, terveztük a babát és vetélésem is volt. Még is még 30 hetesen is eszembe jutott, hogy vajon tényleg kell nekünk ez a baba?! Aztán most 35 hetesen kezdek már 99% ban biztos lenni abban i

igen, kell nekünk a baba. Jogos, hogy félsz, és nem tudom mások hogyan voltak ezzel az érzéssel, de nekem bizony már terhesen is többször meg fordult a fejemben, hogy nem e kapkodtuk e el a baba kérdést. Ha úgy érzed még várnotok van akkor én javaslom, hogy vegyétek meg a házat/lakát, tartsátok meg a lagzit és jöjjön utána a baba. Baba mellett már úgy sem lehet olyan igazi nagy ereszd el a hajam lagzit tartani. De hidd el ha még is jön közben a baba és pl. a "legrosszabbkor" akkor is nagyon nagyon fogsz neki örülni és amikor megszülöd már minden kételyed el fog múlni és biztosra tudod, hogy igen kellett ez a baba! Természetes, hogy az ember kétségbe esik, szerintem minden kismama/ próbálkozó pár meg ijed az új helyzettől, de hidd el megbírtok majd küzdeni ezzel a nemes feladattal.

2013. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is minden előtt álltunk, amikor elhatároztuk, hogy jöhet a baba. De aztán végül több, mint 4 évet vártunk rá, szóval nálunk nem volt ilyen egyszerű :)

De még ezek után is volt bennem kétely, pedig mi aztán tényleg sokat küzdöttünk érte, és nagyon vártuk, és közben minden tervünket (ház, esküvő) megvalósítottuk


(a nagyapám szokta mondani mindig, hogy eső és gyerek akkor jön, amikor "kell") :)

2013. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális vagy! :)

Nekem is eszembe jutott ez a "kell nekem gyerek egyáltalán"dolog, aztán jött a + teszt, kétségbe esés, hogy most mi lesz... jóval félidőn túl jutottam el addig, hogy határozottan azt mondtam, hogy igen, kell ez a baba!!!

Most megint így jártam a kistesóval. :) És igen, Ő is kell.

Ha gondolod függesszétek fel a projectet, vagy "védekezzetek" megszakításosan.

2013. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!