Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló és szoptatás...

Fogamzásgátló és szoptatás mellett menstruácio?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, amire én is egyből rávágnám, hogy simán megjöhet.

De tapasztalatokra lennék inkább kíváncsi. Slinda fogamzásgátlót szedek (hasonlo az Azaliahoz), 6 hónapja szültem, és pár napja furcsán görcsölök. Viszont mikor terhes lettem, akkor is ilyen görcsöt éreztem. Szóval vagy menstruációs vagy terhességi görcs!?. A gyógyszer betegtájékoztatóján semmit nem találtam, hogy mensteuacio mikor van/lehet, mint a többi fajtánál, aminél ugye 7 napos gyóvyszerszünetben jön meg. De ebben nincs szünet. Annyit ír, hogy pecsételő vérzés előfordulhat..

Nem kérek negatív, lenéző, lehülyéző kommenteket. Olyanok válaszát várom, akik voltak hasonlóan.



2020. nov. 25. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ezt a gyógyszert írták fel most. (még nem kezdtem el)

Viszont probáltam vélemények után kutatni és hát magyarul nem sokat, de angolul viszonylag sok véleményt találtam és rengetegen írták hogy görcsölnek mióta szedik a Slinda-t, akkor is ha nem jön meg nekik. Sokan pedig írták hogy el nem múló vérzésük van... úgy hogy lehet nálad is a Slinda okozza a görcsöket. Mióta szeded egyébként? Én tesztelnék azért a helyedbe biztos ami biztos.

2020. nov. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezt kaptam. Elsőre azt hittem a gyogyi miatt vérzek, abba is hagytam. De nem, simán megjött és azóta is megvan minden hónapban. 4hós a lányom, első hónapban megjött.

Szóval simán lehet mensi görcs.

2020. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

4 hónapja szedem, eddig semmilyen görcsöt nem éreztem. Mikor elkezdtem, én is próbáltam róla véleményeket keresni, de annyira új gyógyszer hogy semmit nem találtam.

De ez megnyugtató hogy mellette is megjön :)

2020. nov. 26. 09:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a gyógyszert szedtem én is 7hónapig. Az első 2 honapot végig véreztem. Aztán egyre durvább fejfájásom lett tőle. 7hónap után jöttünk rá, hogy ettöl. A hasam nem görcsölt, de a mensim sem jött meg. Én abbahagytam inkább
2020. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem túl bíztató :/ szedtél helyette másfajtát?
2020. nov. 26. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, 3honapig cerazettét. Amellett sem véreztem egyáltalán, és a fejfájás is elmúlt. Azt 13hós volt a fiam, abbahagytam a szoptatást is és a gyógyszert is. 4hónap alatt lettem terhes (fiam elsőre összejött), de 6hetesen elment a babánk....

Én elmondani nem tudom hogy bánom, hogy azt a gyógyszert szedtem...

2020. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól lehetett? Nagyon sajnálom :(
2020. nov. 26. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát a doki azt mondta nem feltétlen a gyógyszer miatt történt. De összezavarta a hormonjaimat rendesen, az tuti :/

Köszönöm :)

2020. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív lett. De most délután meg elkezdtem barnázni. Normális ez? Nagyon gondolkodom hogy abbahagyom inkább :/
2020. nov. 27. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem is abbahagyni, hanem váltani. Most sok embernek ezt a gyogyszert írják fel, sok panaszt hallottam rola.
2020. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!