Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a melegek...

Mi a velemenyetek a melegek gyermekvållalåsårol? Gondolok elsosorban az orokbefogadåsra.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A hulye b*zik es hasonlok helyett leci erveket irjatok! kossz
2010. aug. 11. 15:38
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos szerintem a társadalom még nem elég "érett" erre. Úgy értem, hogy mondjuk egy meleg pár örökbe fogad egy kisbabát...az a kisgyerek nem tud nyugodt körülmények között felnőni...mert a társadalom "kiveti" magából. Kis korban...az oviban...majd az iskolában...ez miatt "csúfolni" fogják. Felnőtt korban pedig sutyorognak majd a háta mögött, mert neki egy nemű szülei vannak. Amúgy én úgy gondolom, hogy két nő és két férfi is ugyanolyan jól , szeretetben fel tud nevelni egy gyereket...mint bármelyik hetero pár.

23L

2010. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat szerintem legalåbb az årva gyerekek eseteben lehetni engedelyezni a dolgot. Szerintem megiscsak jobb egy otthon meg szereto szulok mint egy intezet. Velemeny?
2010. aug. 11. 16:00
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Én személy szerint nem ellenzem, de Magyarországon ez nem lenne szerencsés, az emberek többségének a reakciója nem lenne túl pozitív.

Amúgy szerintem elég gondosan megvizsgálják az örökbefogadó szülőket, gondolom ez azonos nemű szülők esetén sem lenne máshogy, szóval nem hiszem, hogy az ő részükről ez problémás lenne, csak hát ugye mások részéről...

2010. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életét senki nem a gyerek előtt intézi(remélhetőleg)innentől két felnőtt emberről beszélünk,akik alkalmasak lehetnek.Csak ne apának és anyának szólitassák magukat,mert akkor jön a káosz a gyerek fejében.Magyarországon szerintem pokol lenne az élete egy ilyen gyereknek.
2010. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Aha ertem. Azert kerdeztem ezt mert nem elek Magyarorszagon es most telen fogok hazakoltozni. Sejtettem hogy rossz a helyzet meg mindig.
2010. aug. 11. 16:41
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha már minden heteroszexuális pár aki örökbefogadásra vár kapott babát,majd akkor kell elgondolkodni ezen.Pillanatnyilag az egészséges családmodellt támogassuk inkább.Pillanatnyilag nem az a baj,h nincs rajtuk kívül aki gyerekre várna...
2010. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Gyönyörű lett,inkább javítanám az egyik pillanatnyilag-ot jelenleg-re.:))
2010. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Håt en is arra gondoltam hogy eloszor a hetero pårok kapjanak gyereket. Ez termeszetes. De szerintem meg igy is sokan maradnak intezetben.
2010. aug. 11. 16:52
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

De nem azért,mert nincs aki örökbe fogadná őket,hanem az iszonyú bürokrácia miatt,és az elcseszett szabályozások miatt.Plusz a kedve anyjuk miatt,aki nem mond le róluk.Na de ez nem ennek a topiknak a témája.

Szóval majd ha kiürült az az oszlop ahol a hetero párokat sorolják,akkor jöhet a következő oszlop a meleg párokkal.De kizártnak tartom,h valaha is a végére érjenek.:(

2010. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!