Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kapcsola...

Szerintetek hány éves kapcsolat után "ideális" a baba?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinel mas, de a velemenyetekre vagyok kivancsi :)
2020. dec. 1. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

2-3 szerintem. Persze ha együtt éltek és kiismerted teljesen.

De ez személyiség függő h mennyi idő míg kiismered a másikat... Nekünk ehhez 5 év kellett.

2020. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Jó ha elmúlik előbb a rózsaszín köd. Ez általában 2 év elég. Lehet valakinek kevesebb is elég, de nem gyakori.

Az is kérdés mennyire a 0-ról indult az ismeretség.

2020. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 5 év volt.
2020. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem idófüggő
2020. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 14 év volt. Megvártuk, míg mindketten nagyon akartuk és ehhez nekünk ennyi kellett.
2020. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem idő függő, hanem körülmény.

Én pl úgy nem vagyok hajlandó gyereket vállalni amíg van hitel, nincs saját lakás és minimum hármunknak fél évre elegendő félretett pénz. Mire ezek meglesznek jó pár év (vagy akár évtized) is eltelik.

Más meg azt mondja, hogy elég a gyerekhez a 2 szülő stabil munkahelye és fél év megismerkedés után jöhet a baba.


Az az ideális amit ti jónak láttok a gyereknek

2020. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A 20-as éveimben azt mondtam volna, hogy kb 5 év. Most, 30-on túl már azt gondolom, hogy 2-3 évnek elégnek kellene lennie.
2020. dec. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 5 év minimum. Mi egyébként 6-nál tartunk, és még nem akarunk, nekünk ez is rendben van.
2020. dec. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezt igy nem lehet megmondani...


Párom unokatesója pl ahogy összejött a sráccal, az első hónapban teherbe is maradt 17évesen. Azóta eltelt 5év, 2 gyerekük van, házasok, vettek házat, boldogan élnek.


Barátnőmék 8 éve voltak együtt, mind a ketten akarták már a babát, volt közös lakás, saját autók, megtakarított pénz. A gyerekük 1 éves volt, mikor elváltak. A srác elméletben felkészült az apaságra, és a velejáróira, gyakorlatban nem, megfutamodott.


Mi 2 év után határoztuk el a fiunkat. Volt saját autó mindkettőnknek, de albérletben laktunk. Megtakarított pénzünk nem volt, de nem éltünk szegényen egyáltalán. Most 20hós a fiunk, most vettük meg a házunkat (igaz hitel segítségével). Már a tesóját várjuk, csak nem akar megfoganni.



Szóval ez annyira helyzet és gyerek függő... erre nincs jó válasz.

2020. dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi megismerkedtünk,hat hónap múlva összeházasodtunk,rögtön megfogant a baba,majd utána még 3:)17 éve vagyunk együtt lassan.
2020. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!