Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintek ez baj? Fiam...

Szerintek ez baj? Fiam augusztusba múlt 2 éves. Nem szeret kismotorral/futóbiciklivel menni.

Figyelt kérdés

Menni tud vele. Kicsit megy vele pár perc max. Probáltam ki vinni neki az útra de nem inkább sétál.

Több ember azt mondja kénne mennie vele. Bele tették a bogarat a fülembe.


2020. dec. 1. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már, tud vele menni csak nem akar. Nem érdekli a kismotor. Nincs ezzel semmi baj.
2020. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Úhhh ez tényleg tragédia. Így nem lesz motorversenyző, legfeljebb csak focista.
2020. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen neki még nem érdekes. Nem kell ráerőltetni. Amint érdekelni kezdi, akkor majd le se tudod vakarni róla. A környezetembe lévő gyerekek mind 3 évesen kezdtek el menni ezekkel és szerették is nagyon. Lehet hogy még kicsi hozzá, és inkább sétál. Az enyém is mindjárt kettő, és nem szereti egyenlőre.
2020. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En is ezt mondtam hogy csak nem érdekli. Erre az egyik anyuka azt mondta hogy az autista gyerekek ilyenek.
2020. dec. 1. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen anyukák, meg a hülye megjegyzéseik....

Nem autista a gyereked hanem teljesen normális. Az ilyen hülye nőket meg küld el melegebb égtájakra, mert csak jön ki a hülyeség a szájukon, mindenféle gondolkodás nélkül.

2020. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most lesz kétéves, de őt sem érdekli. Tud vele menni, de nem szeret. Nem egyformák a gyerekek, meg lehet, hogy, később fogja érdekelni.
2020. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom autista. Meg sem tudott tanulni vele menni!! Egyáltalán nem. 1.5 évig próbáltam tanítani neki...2 fajta rollert, 2 fajta biciklit vettünk, mire végre 4 évesen negtanulta pótkerékkel.


Ha tud menni vele, akkor nyugodj meg. Nincs semmi baj.

Ezzel nem azt mondom, hogy akkor nem lehet autista.


De! 99.9999%, hogy SEMMI BAJA NINCS.

2020. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hintázni szeret? Libikókázni? Lehet, hogy az egyensúlya még nem 100%-os,vagy lustika, vagy izommal nem bírja.
2020. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hintazni igen, libikókázni nem iagzán.

7-es ha nem probléma meg kérdezhetem mik voltak azok a tünetek, hogy valami nincs rendben?

2020. dec. 1. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Most épp mesélünk, és hosszú... Majd leírom.
2020. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!