Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futobicikli, lehet nagyot...

Futobicikli, lehet nagyot vettem? Vaterán vettem a 2éves,4 honapos fiamnak. Azt mondták legkisebb, és nem ér le a lába. Lehet mégsem a legkisebb?

Figyelt kérdés
92 cm magas,csak a lábahegye ér le.akkor jol ráfáztam,mert még egy ideig nemtudjuk használni,kb,5 cm kéne nönie,hogy talpal leérjen a lába.mit csináljak?kicseréltessem?vagy várjak mig ránöl?

2012. máj. 11. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem állítható a nyereg?
2012. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de legkisebben van,és nem ér le a lába
2012. máj. 11. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp most kérdeztem rá az egyik rokonunknál. Az ő kislányuk 2 éves és 8 hónapos és neki is a legkisebb biciklije van. 12-es méretű. Azt mondta, az a legkisebb. A lányának leér a lába, de magas is, 100 cm körül van.

Nem hiszem, hogy rosszat kaptatok, inkább a fiad még nincs elég magas, hogy felérje a legkisebb biciklit. Ha nektek is 12-es van, akkor gondolom ettől kisebb nincs.

Várj, míg elég magas lesz.

2012. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik fajtátok van mi 3 évesen vettük a fiamnak (ami fém teljesen és nem fújós kerekű hanem tömör) és az a fajta tényleg nagyon magas. 103 cm volt a fiam akkor és legalacsonyabbra véve volt jó neki.

A lányom 2.5 éves 94 cm neki egyáltalán nem ér le a lába.

Pedig elvileg 2 éves kortól ajánlják ezeket és én láttam is már kicsi gyereket futóbicózni úgyhogy tuti más típusok alacsonyabbak.

Nem tudom nektek melyik van. Amire én a lányomat ültettem most valamelyik nap, az a Ratz márkájú-

2012. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesemnek sem ér le a lába, de még csak közel sincs ahhoz hogy leérjen. Legalul van a nyereg. a 12-es kisbiciklin sem ér le a földre a lába, de ott a pedált eléri.
2012. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi pont emiatt mentünk körbenézni futóbicikli ügyben, nehogy magas legyen a lányomnak, szerettem volna személyesen is megnézni, és olyat venni, amit rögtön tud használni.

Én is nagy vaterás vagyok, de ezt nem mertem venni, mivel a kinézett típus pont nem volt eladó, más meg látatlanban necces.

Decatlonosat vettünk, simán leér a 2 év 2 hónapos lányom lába. Márciusban vettük, akkor kb. 92 cm magas volt a lányom és már akkor jó volt. A férjem a minap fel is emelte az ülést egy kicsit, mert szerinte már alacsony lett.

Ezt vettük:

[link]

Én a helyetekben, ha van lehetőség visszaadni akkor azt tenném, ha nincs, akkor gyorsan eladnám a vaterán és vennék egy kisebbet.

Annak nincs értelme, hogy álljon a sarokban egész nyáron, mert ahogy elmondod, csak ősszel lesz jó. Muszáj, hogy telitalpa lent legyen, mert azzal fékez.


Kislányom imádja, nagyon jól megy már vele, jó vétel volt.

2012. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizony ezek szerint van ennél kisebb. Fiam két évesen kapta (akkor 86-88 cm volt), leért a lába, mára meg már jócskán meg kellett emelni. Vannak futóbringák, amik csak három éves kortól használhatóak, és vannak, amikről már egy kétéves lába is leér, pl: www.tanulobicikli.hu, mi innen rendeltünk.

Hogy mit kezdj vele, nem tudom. Én jelenleg nem adnám semmiért a bringát, mert nagyon szereti a fiam. Ha a tiéd is menne vele, akkor érdemes elcserélni.

2012. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 92 cm, éppen hogy leér a lába a futóbiciklijéről, de azért már tud vele közlekedni. Kipróbáltuk a szomszéd kisfiúét, és az övét sokkal könnyebben hajtja, a lába rogyasztva leér a földre. Szóval van belőle kisebb méret is.
2012. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!